הפתעה בדואר: הסניף נשדד באמצעות טרקטור

"הג'וב האיטלקי גרסת מג'ד אל-כרום", כך מתארים תושבי הכפר את השוד שהתרחש בסניף הדואר המקומי לפנות בוקר. מספר רעולי פנים הגיעו לפנות בוקר לסניף, ובאמצעות טרקטור פרצו למקום ושלפו מתוכו כספת ובה כ-100 אלף שקלים. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה

סניף הדואר, הבוקר (חדשות 2)

עובדי סניף הדואר בכפר מג'ד אל-כרום שבצפון הופתעו לגלות הבוקר (ד') אורח בלתי צפוי - טרקטור שחסם את הכניסה למקום. המשטרה הוזעקה על מנת לברר את נסיבות הגעת כלי הרכב למקום, ועד מהרה התברר כי מדובר בשוד מתוחכם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירת המשטרה עולה כי הטרקטור, שגרם נזק כבד לכניסה לסניף הדואר, שימש להתפרצות למקום בשעות הלילה. הגנבים הצליחו להיכנס באמצעותו לסניף וליטול ממנו כספת, שככל הנראה הכילה סכום של כ-100 אלף שקלים.

לדברי בעל חנות סמוכה, שמצלמת אבטחה שברשותו תיעדה את המקרה, ארבעה רעולי פנים השתתפו במצבע הפריצה, ובמשך דקות ארוכות נאבקו לשלוף את הכספת באמצעות שרשראות. "זה היה הג'וב האיטלקי גרסת מג'ד אל-כרום", סיפר חמזי, בעל החנות.

נזק רב נגרם לכניסה למקום (חדשות 2)

השודדים משכללים את השיטות

אחד מתושבי הכפר סיפר בשיחה עם חדשות 2 Online כי הגיע הבוקר למקום, אך בשל הימצאות הטרקטור לא התאפשרה כניסתו לסניף. "זה מחזה נדיר, שמענו על מקרי שוד מוזרים אבל סיפור כזה הוא באמת יוצא דופן", הדגיש האיש.

לדבריו, רמת הפשיעה באזור עברה לאחרונה כל גבול, כשהגנבים מוצאים עוד ועוד שיטות מתוחכמות על מנת לבצע את זממם. "לפרוץ סניף דואר עם טרקטור ולגנוב את הכסף? זה כבר מוגזם, אבל נראה שלשודדים האלה יש תמיד שיטות כדי להוציא לפועל את התוכניות שלהם", הסביר התושב המודאג.

המשטרה שהגיעה לזירה בכוחות גדולים מנסה לברר האם הטרקטור שסייע להתפרצות גנוב, ומנסה לאתר את בעליו. במקביל, נמשכים החיפושים שהחלו הבוקר אחר האחראים לשוד, שיצאו מסניף הבנק עם סכום כסף מכובד באמתחתם.