חברת "שמן": "חלק מבעלי החברה עוכבו לחקירה"

בבורסה לניירות ערך בתל אביב נעצר היום המסחר במניית החברה שנמצאת בבעלותם של אנשי העסקים אברהם נניקשווילי וג'קי בן זקן. בעקבות כך החברה הודיעה כי חלק מהבעלים, "אשר אינם מכהנים כנושאי משרה בחברה, עוכבו הבוקר לחקירה", אך הבהירו כי הבעלים לא נחקרו באזהרה

ג'קי בן זקן ונניקשווילי (באדיבות ONE)

לאחר שהמסחר במניית חברת "שמן" בבעלותם של אנשי העסקים אברהם נניקשווילי וג'קי בן זקן הופסק היום (ג') בבורסה לניירות ערך בתל אביב, הוציאה החברה הודעה רשמית על החקירה אליה נדרשו להתייצב חלק מהבעלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"החברה מתכבדת להודיע כי חלק מבעלי השליטה בחברה, אשר אינם מכהנים כנושאי משרה בחברה, עוכבו הבוקר לחקירה על ידי משטרת ישראל במסגרת חקירה שהיא מנהלת לגבי התקשרויות בנמל אשדוד", נכתב בהודעת החברה.

עוד ציינה החברה כי למיטב ידיעת החברה, חלק מהבעלים נחקרו בשל "התקשרות של החברה לקבלת שירותים מצד ג' לשכירת שטח אחסון ורציף ושירותים נלווים לצורך ביצוע קידוח 'ים 3'". למיטב ידיעת החברה, החברה ו/או מי מנושאי המשרה בה לא נחקרו באזהרה במסגרת החקירה", ציינה הנהלת החברה.

תחום הפעילות של החברה, שהמסחר במנייתה הופסק, הינו פעילות חיפוש והפקה של נפט וגז טבעי בישראל. המנכ"ל הוא יוסי לוי, ויו"ר הדירקטוריון הוא מיכאל בר-חיים. החברה נסחרת לפי שווי של 19.6 מיליון שקל. בן זקן, תושב אשדוד, הוא מנהל קבוצת הכדורגל מ.ס. אשדוד שמשחקת בליגת העל והוא חבר בהתאחדות לכדורגל.