חשד לרצח בבאר שבע: גופה שרופה באתר בנייה

כוחות כיבוי ומשטרה שהוזעקו לאתר בנייה סמוך לתחנה המרכזית בעיר בעקבות עשן שהיתמר במקום מצאו בתוך המבנה גופה של צעיר בשנות העשרים לחייו. תחילה סברו הכוחות כי הצעיר נפגע בשריפה או שם קץ לחייו, אך סימני אלימות שנמצאו על גופו חיזקו את ההשערה שמדובר ברצח

גופת גבר בשנות העשרים לחייו נמצאה אחר הצהריים (חמישי) באתר בנייה שעלה באש סמוך לתחנה המרכזית בבאר שבע. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התקרית ומפרטים ראשונים עולה חשד כי הגבר נרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוחות משטרה גדולים הוזעקו לאתר הבנייה בעקבות דיווח על עשן שמיתמר מאזור הרציפים בעיר. בתום סריקות מצאו השוטרים בתוך המבנה גופה שרופה של צעיר בשנות העשרים לחיים. תחילה עלה חשד כי הצעיר נספה בשריפה, אך בבדיקה נוספת נמצאו סימני אלימות על גופו.

"כשהגעתי לאתר הבנייה ראיתי צעיר מוטל כשהוא עם סימני אלימות וכוויות בגופו וללא סימני חיים", סיפר אורן וכט, פאראמדיק מגן דוד אדום שהגיע למקום. "בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו במקום".

מעבדה ניידת הוזעקה לזירת הדליקה על מנת לאסוף ראיות על הנסיבות שהובילו למותו של הצעיר. על החקירה הופקד כוח משטרה בפיקודו של סגן מפקד תחנת באר שבע. בשלב זה טרם נעצרו חשודים במעשה.