התקיפה בטובא זנגריה: 3 צעירים נעצרו

המשטרה עצרה 3 תושבי הכפר טובא זנגריה בשנות ה-20 לחייהם, בחשד שתקפו הלילה כמה מתושבי חצור הגלילית שאיבדו את דרכם בכפר לאחר טיפול אצל רופא שיניים. על פי החשד, לאחר שקורבנות התקיפה נמלטו, הציתו החשודים את מכוניתם

רכב הקורבנות שהוצת הלילה

המשטרה עצרה הלילה (ו') שלושה צעירים תושבי הכפר טובא זנגריה שבצפון, בחשד שתקפו שלושה תושבי חצור הגלילית שאיבדו את דרכם בכפר והציתו את מכוניתם. אחד מקורבנות הובא לבית החולים זיו בצפת, שם הוא אושפז עם חבלות בגופו במחלקה האורתופדית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירת המשטרה עולה כי תושבי חצור הגלילית בשנות ה-30 לחייהם הגיעו באמצע הלילה לכפר בשביל טיפול חירום אצל רופא שיניים מקומי. ביציאתם מהמרפאה הם איבדו את דרכם ברחובות הכפר וביקשו מתושבים מקומיים להדריכם כיצד לצאת מהיישוב. תוך זמן קצר הגיעו מספר צעירים למקום והחלו לתקוף אותם. השלושה נמלטו מהמקום ברגל והשאירו את רכבם בכפר.

תקרית אלימה (פוראת נסאר, חדשות 2)

במהלך מנוסתם נפצע אחד מתושבי חצור הגלילית, בן 38, קל. הוא אושפז במחלקה האורטופדית בבית החולים זיו בצפת. גם שני חבריו נפצעו קלות כתוצאה מחציית גדר תיל באזור. במקביל, כמה מתושבי טובא זנגריה הציתו את מכוניתם לאחר שנמלטו.

בעקבות התקיפה הציבה המשטרה מחסומים באזור הכפר ופתחה בסריקות לאיתור התוקפים. אחרי שעות ספורות נעצרו שלושת החשודים בוואדי סמוך לכפר הנשיא. מעצרם הוארך בצהריים בשלושה ימים.