בובות, קוביות - ושתילי מריחואנה: מעבדת סמים נחשפה סמוך לגן ילדים

שוטרי תחנת נתניה ולוחמי מג"ב נדהמו לגלות בווילה ברעננה מעבדת הידרו ענקית - ובה מאות שתילי מריחואנה. אלא שבאותו המבנה לא פעלה רק מעבדה לגידול סמים, אלא גם גן ילדים לפעוטות בני שנה עד שנתיים שכלל לא ידעו מה מסתתר מאחורי קיר הגן

מאות השתילים שנתפסו במעבדה (חטיבת דובר המשטרה מחוז מרכז/מרחב שרון)

מעבדת סמים ליד גן הילדים: שוטרי תחנת נתניה ולוחמי יחידה 101 של מג"ב מרכז פשטו היום (ה') על מעבדת הידרו להפקת סמים שפעלה סמוך לגן ילדים ברעננה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

המעבדה הופעלה בווילה גדולה בת ארבעה מפלסים במרכז רעננה, ששימשה גם כגן ילדים לפעוטות כבני שנתיים, שכלל לא ידעו מה גדל להם מעבר לקיר - בזמן ששיחקו בבובות ובקוביות. שוויה של המעבדה, ובה מאות שתילי מריחואנה, נאמד בסכום של 7 עד 8 מיליון שקלים.

שתילי מריחואנה בשווי מיליוני שקלים (חטיבת דובר המשטרה מחוז מרכז/מרחב שרון)


בעקבות המידע שהתקבל בתחנת המשטרה בנתניה בדבר קיומה של המעבדה, פשטו לוחמים ובלשים מהיחידה ללוחמה בפשיעה ופשטו על הבית ברעננה. במעבדה נתפסו כ-600 שתילים בגדלים שונים וציוד תאורה מתקדם, חומרי דישון, מערכת מיזוג אוויר מתקדמת ותעלות אוורור.

הפשיטה על המעבדה - חלק מגל תפיסות באזור השרון

בעל הדירה, תושב השרון בשנות ה-50 לחייו שמשכיר אותה לאחר, אותר על ידי השוטרים ונעצר לחקירה. הוא יובא מחר בבוקר לדיון בעניינו בבית משפט השלום בפתח תקווה. מפעיל המעבדה טרם נתפס ובמשטרה פועלים לאיתורו.

המעבדה פעלה מאחורי קיר גן הילדים (חטיבת דובר המשטרה מחוז מרכז/מרחב שרון)


תפיסה זו מצטרפת לתפיסות נוספות של מעבדות הידרו שפעלו בחודשים האחרונים בערי השרון. לפני כשבועיים תפסו שוטרי תחנת ראש העין מעבדת הידרו ובה 800 שתילים ובחודשיים האחרונים תפסו שוטרי תחנת פתח תקווה 3 מעבדות שבכל אחת מהן נתפסו מאות שתילים. שווי כלל התפיסות נעמד בעשרות מיליוני שקלים.