חשד: גבר ביצע עבירות מין בעשרות נערות שהכיר ברשת

האיש, בן 33, נעצר בתחילת השבוע בעקבות חשד שביצע עבירות מין בקטינה שהכיר ברשת ואף ניסה להיפגש עמה. בימים האחרונים עלה החשד כי ביצע מעשים דומים בקטינות נוספות. החשוד יובא לדיון בהארכת מעצרו

קיים קשרים ברשת עם עשרות קטינות. אילוסטר

גבר בן 33 נחשד בביצוע עבירות מין חמורות בעשרות קטינות, עמן קיים קשרים באמצעות האינטרנט. האיש נעצר בתחילת השבוע לאחר שנחשד בביצוע המעשה בקטינה אחת, אולם היום (רביעי) נחשף כי קיים חשד שביצע עבירות דומות במספר נערות נוספות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ביום שני האחרון האריך בית משפט השלום בראשון לציון בארבעה ימים את מעצרו של האיש, תושב נתניה, לאחר שהתעורר החשד שקיים קשר עם קטינה ברשת. מפרטי החקירה הראשונית עלה כי הוא ביצע לכאורה עבירות מין חמורות וכן ניסה להוביל את הקטינה להיפגש עמו.

בימים האחרונים נמשכה חקירתו של החשוד. במהלך חיפוש בביתו נמצאו חומרי מדיה שונים ואף נחשפו פרטים המעלים המחזקים את ההערכות כי קיים קשר דומה עם עוד עשרות רבות של קטינות מישראל בגילאי 12-15 וביצע גם בהן עבירות דומות. החשוד יובא מחר לדיון נוסף בבקשה להארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

ביום שני נעצר גבר בן 47 בחשד שביצע עבירות מין בילדות בשתי שכונות בראשון לציון במהלך שלושת החודשים האחרונים. בחודש שעבר פתח תושב העיר במצוד עצמאי אחר האיש שעל פי החשד תקף מינית את בתו, בטענה כי המשטרה אינה עושה די כדי לאתר את החשוד.

על פי גרסת האב, כשבוע לפני המעצר ניגש גבר זר אל בתו בת ה-10, בזמן שזו נפגשה עם חברתה ברחוב מרכזי בראשון לציון. האיש שוחח עם השתיים, ולאחר שחברתה של הילדה הלכה לביתה, הוביל אותה החשוד לחצר של בניין סמוך ושם החל לגעת בה. למזלה, הצליחה הילדה להשתחרר מאחיזתו ולהימלט חזרה לביתה.