בלי בושה: תועד גונב טלפון נייד ממרפאה

אלמוני שהגיע כביכול לקבל ייעוץ רפואי במרפאה בפתח תקווה, תועד במצלמות האבטחה כשהוא מכניס לכיסו את הטלפון הנייד של המזכירה במקום - ויוצא באין מפריע. כך זה נראה

ו', מזכירה במרפאת השיניים V.M dental clinic בפתח תקווה, לא חשבה שהעובדה שהטלפון הנייד שלה יונח בקליניקה, ממש סמוך לאזור הטיפולים ללא השגחה - תביא לכך שהוא ייגנב ממש מתחת לאפה. באירוע שתועד במצלמות האבטחה נראה החשוד בגניבה נכנס לעת ערב למקום, מעמיד פנים שהוא משוחח בטלפון ולאחר מכן, באזור הטיפולים, מאתר את הטלפון הנייד במקום ומכניס אותו בזריזות לכיסו. לאחר מכן הוא נראה כשהוא חומק מהמרפאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדרכו החוצה הוא נתקל ברופאת השיניים במקום. בתיעוד הוא נראה כשהוא מתייעץ איתה על אפשרות לביצוע הליך רפואי מסוים. בתום השיחה, הוא יוצא מהמקום בחופזה.

"זה מאוד מתסכל אותי", סיפרה ו' בשיחה עם חדשות 2 Online. "ברגע שהבנתי שהטלפון נעלם, התקשרתי אליו. בפעם הראשונה עוד היה צלצול, אך אף אחד לא ענה, בפעם השנייה כבר הטלפון נותק ואז הבנתי שהוא נגנב לי".

ו' פנתה למשטרה ואף העבירה להם את כל פרטיו של החשוד בגניבה, כולל שמו המלא - מה שהוביל בסופו של דבר למעצרו. "אני חוסכת בימים אלה לחתונה שלי וכל סכום, אפילו של טלפון חדש, הוא עוד עול עלינו", סיפרה.

המידע רוכז והועבר על ידי חברת "מסדר זיהוי", המנטרת מקרים מסוג זה ומאתרת חשודים ורכוש גנוב בעזרת מצלמות אבטחה ואמצעים טכנולוגיים וחקירתיים.