חשד: אנס את בתו - והפיץ ברשת

גבר בן 39 מהמרכז, אב לארבעה ילדים, חשוד שאנס את בתו הקטינה, צילם את המעשה ואז הפיץ אותו ב"רשת האפלה", דארקנט. המשטרה איתרה את האב לאחר חקירה בשיתוף פעולה בינלאומי, מעצרו הוארך בתשעה ימים

הגבר חשוד שאנס את בתו והפיץ את הסרטון (shutterstock)

יחידת הסייבר הארצית התחקתה אחר סרטון שהופץ ב"רשת האפלה", דארקנט, שממנו עלה חשד לביצוע עבירות מין חמורות בקטינה על ידי אביה. על פי החשד, האב אנס את בתו הקטינה תוך שהוא מתעד את המעשים ומפיץ את הסרטונים ברשת האינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביחידת להב 433 הסבירו כי מדובר בשיתוף פעולה ייחודי בתחום האכיפה בדארקנט, לאחר שבמהלך החקירה עלה חשד כי הקטינה שנראית בסרטון הוידאו בעל האופי המיני - שאותר ברשת - היא מישראל וכך גם אביה. בתום חקירה בינלאומית סמויה ומאמצי זיהוי ואיתור הקטינה, עצרה אתמול היחידה חשוד, בן 39 ממרכז הארץ, נשוי ואב לארבעה.

הבוקר האריך בית משפט השלום בראשון לציון את מעצרו של החשוד בתשעה ימים, במסגרת דיון שהתקיים בדלתיים סגורות, כנדרש בשל אופי החשדות וגילה הצעיר של הילדה. 

הרשת שבה הופץ הסרטון, דארקנט, היא למעשה כינוי לאלפי רשתות שבהן המשתמשים לא חושפים את כתובות ה-IP שלהם כי הם מעוניינים לשמור על אנונימיות, כל אחד מסיבותיו. חלק מהרשתות האלה משמשות למטרות פליליות - הפצת חומר פדופילי, סחר בסמים ואפילו סחר באיברים.