תיעוד: הפקח החשוד בגניבת קטנועים בשעת פעולה

מצלמת אבטחה תיעדה את לובש המדים החשוד מעמיס קטנוע לרכב מסחרי - ונוסע. הצעיר שכלי רכבו נגנב לכאורה: "הגעתי בבוקר והקטנוע לא היה". עיריית ת"א: "הנושא נמצא בחקירת המשטרה"

כיממה אחרי מעצרו של הפקח העירוני בעיריית תל אביב, החשוד שנהג להעמיס קטנועים שחנו ברחוב וגרר אותם שלא בסמכות כדי לסחור בהם - הגיע לידי חדשות 2 Online סרטון המתעד לכאורה את האיש בשעת פעולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד, שנקלט במצלמת אבטחה סמוכה המוצבת ברחוב הקישון בשכונת פלורנטין שבדרום העיר, נראים הפקח וחברו כשהם מגיעים למקום, מעמיסים באין מפריע קטנוע חונה לרכב מסחרי - ונוסעים מהמקום.

באחד המקרים, ירד אחד מתושבי הרחוב כדי לנסוע על קטנועו - וגילה כי הוא נעלם. "ירדתי בבוקר - והקטנוע פשוט לא היה", סיפר. כשדיבר עם שכניו, סיפרו האחרונים כי ראו פקח עירייה שגרר את כלי הרכב. לדבריהם, האירוע לא נראה חשוד בעיניהם "כי הוא היה לבוש מדים".

הצעיר פנה לעירייה בכדי להבין היכן נמצא הקטנוע. אלא שכלי הרכב כלל לא רשום כ"נגרר". בצר לו, החליט הצעיר לפנות למשטרה ולהגיש תלונה. במחלקת הפיקוח העירוני בעיריית תל אביב איתרו את הפקח החשוד, והבינו כי גרר לכאורה את כלי הרכב שלא בסמכות.

במשטרה עצרו את השניים וכעת נבדק האם הם מעורבים במקרים דומים נוספים. הם יובאו היום לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בעיר. עו"ד שאדי כבהא, שמייצג את בעל החניון שאליו הגיעו הקטנועים, מסר: "מרשי פעל במסגרת החוק. הוא לא ביצע שום עבירה. מדובר בבחור צעיר ונורמטיבי. בסיום החקירה הוא ישוחרר ויסתבר כי אין לו קשר לעניין".

מעיריית תל אביב נמסר כי "הנושא נמצא בחקירת המשטרה וכשיתקבלו המלצותיה תפעל העירייה בהתאם בהיבט המשמעתי".