ניצל הכוח? פקח בעיריית תל אביב חשוד שגנב קטנועים

המשטרה עצרה את האיש יחד עם אדם אחר שעבד בעבר בשירות העירייה. השניים חשודים שגררו את כלי הרכב שלא בסמכות כדי לסחור בהם. הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם

למצולם אין קשר לידיעה. אילוסטרציה (חדשות 2)

פקח עירוני בעיריית תל אביב נעצר אתמול (ג') על ידי שוטרי מרחב יפתח בחשד שנהג להעמיס קטנועים שחנו ברחוב. הפקח (45) חשוד כי חבר לאדם אחר, מפעיל גרר שעבד בעבר בשירות העירייה, ויחד עמו גרר כלי רכב כדי לסחור בהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באחד המקרים, ירד אחד מתושבי רחוב הקישון בשכונת פלורנטין שבדרום העיר כדי לנסוע על קטנועו - וגילה כי הוא נעלם. כשדיבר עם שכניו, סיפרו האחרונים כי ראו פקח עירייה שגרר את כלי הרכב. לדבריהם, האירוע לא נראה חשוד בעיניהם "כי הוא היה לבוש מדים".

הצעיר פנה לעירייה בכדי להבין היכן נמצא הקטנוע. אלא שכלי הרכב כלל לא רשום כ"נגרר". בצר לו, החליט הצעיר לפנות למשטרה ולהגיש תלונה. במחלקת הפיקוח העירוני בעיריית תל אביב איתרו את הפקח החשוד, והבינו כי גרר לכאורה את כלי הרכב שלא בסמכות.

במשטרה עצרו את השניים וכעת נבדק האם הם מעורבים במקרים דומים נוספים. הם יובאו היום לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בעיר. מעיריית תל אביב נמסר כי "הנושא נמצא בחקירת המשטרה וכשיתקבלו המלצותיה תפעל העירייה בהתאם בהיבט המשמעתי".