אב נעצר בחשד לאונס בתו בת ה-12

המשטרה עצרה גבר בן 35 מהמרכז, בחשד שביצע אונס ומעשי סדום בבתו בת ה-12 בבית המשפחה - ללא ידיעת האם. האב נלקח לחקירה בעקבות התלונה שהגישו הילדה והאם, והוא יובא היום לדיון בהארכת מעצרו

האב הועבר לחקירה. אילוסטרציה (רויטרס)

חשד לאונס בתוך המשפחה: גבר בן 35 מהמרכז נעצר אתמול (א') בחשד שאנס את בתו בת ה-12 וביצע בה מעשי סדום. על פי החשד, המעשים בוצעו בבית המשפחה ללא ידיעת האם, אך הבת סיפרה לאם על המעשים והובילה למעצר האב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבת והאם התייצבו אתמול בתחנת משטרת מסובים, ולאחר שהילדה תוחקרה החליטו השוטרים כי עדותה אמינה, ובעקבות כך עצרו השוטרים את האב, מאזור בקעת אונו, בחשד לכך שבתקופה האחרונה ביצע מעשי סדום ואינוס בבתו.

האב הועבר לחקירה בתחנת מסובים והבוקר האריך בית משפט השלום בתל אביב את מעצרו בשלושה ימים. "אם אנו מדברים על עבירת ליטופים יש מקום לשחרר את החשוד, שכן אין לו עבר ואין לו תיקים פתוחים או סגורים ומדובר באדם נורמטיבי". טען עורך הדין סלבה מץ, סנגורו של החשוד.  

"לאחר שמיעת טיעוני הצדדים ועיון בתיק החקירה אני מוצא, כי קיימת תשתית ראייתית המבססת חשד סביר נגד החשוד בגין העבירות שבביצוען הוחשד, וכי מתקיימת עילה למעצרו", קבע השופט שמואל מלמד בתום הארכת המעצר.