"גע בעצמך": סגן מנהל ביה"ס ממרכז הארץ נחקר

סגן מנהל מוסד חינוכי במרכז הארץ חשוד שניהל שיחות בעלות אופי מיני עם מי שהציג את עצמו כנער בן 13 - וקבע להיפגש עמו על פי החשד להיפגש בת"א – אלא ששם חיכו לו שוטרי תחנת לב דיזינגוף

אילוסטרציה (AP)

סגן מנהל בית ספר מאזור המרכז המשמש גם כמורה, עוכב לחקירה הערב (ג') על ידי שוטרי תחנת לב דיזינגוף בתל אביב בחשד לניסיון מעשה מגונה בקטין, זאת לאחר שקבע פגישה עם אדם שהציג את עצמו כנער בן 13.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מי שהתחזה לאותו קטין הוא הוא אבי דוביצקי, שפועל בדרך זו ברשת כבר זמן מה ומביא למעצרם של גברים המשוחחים עמו. השניים הכירו בתחילת חודש מאי, כשאז, כך על פי החשד, פנה אליו החשוד - והחלו להתכתב.

במהלך השיחה שהגיעה לידי חדשות 2 Online נראה כי למרות שדוביצקי הציג את עצמו כנער בן 13, החשוד המשיך לשוחח איתו והשניים קבעו להיפגש הערב בתל אביב. בחלק מההתכתבות נראה שהחשוד מציע לכאורה לקטין "לגעת בעצמו", וביקש ממנו תמונות בעלות אופי מיני. עם זאת, כשהגיע החשוד לפגוש לכאורה את אותו הנער, הוא פגש את השוטרים שלקחו אותו לתחנה. ממשטרת מחוז ת"א נמסר כי החשוד נחקר.

רק בשבוע שעבר עוכב לחקירה מורה בשנות ה-40 לחייו ממרכז הארץ על ידי שוטרי תחנת ירקון בחשד לניסיון מעשה מגונה בקטינה, לאחר שקבע מפגש עם דוביצקי, שהתחזה לנערה בת 13. "הוא רצה לקחת אותי לג'קוזי בצימר", סיפר המתחזה שהביא לעיכובו.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv