המשטרה עצרה חשודים בהשחתת רכב פרקליטו של חגי פליסיאן

כחודש וחצי לאחר שנורו קליעים על רכבו של עו"ד משה יוחאי, ששימש פרקליטו של חגי פליסיאן, נעצרו שני תושבי לוד המוכרים למשטרה בחשד לביצוע המעשה. במשטה חושדים שהירי בוצע רק כיוון שעו"ד יוחאי ייצג את פליסיאן, שנאשם בעבר בביצוע הרצח בברנוער. עו"ד יוחאי לאחר המעצר: "בטוח שהמשטרה תלכוד את מי שמנסה לפגוע בי"

הפגיעה הראשונה ברכבו של עו"ד יוחאי (חדשות 2)

נעצרו חשודים בפגיעה ברכבו של הפרקליט: המשטרה עצרה היום (ב') שני תושבי לוד המוכרים למשטרה, בחשד שהם אלה העומדים מאחורי ניסיונות הפגיעה בעו"ד משה יוחאי, פרקליטו של חגי פליסיאן, שעד לא מזמן נחשב לנאשם המרכזי בפרשת הרצח בברנוער.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, השניים ירו מספר קליעים לעבר רכבו של יוחאי במרס האחרון, זאת בזמן ששהה בביתו שבהוד השרון. למקרה הירי, קדם אירוע אחר, במהלכו צמיגי מכוניתו נוקבו, הזגוגיות הקדמיות והאחוריות נופצו ובתוך הרכב נמצאה אבן, שככל הנראה שימשה את המשחיתים. במשטרה חושדים כי השניים ביצעו את המעשים על רקע היותו פרקליטו של פליסיאן במשפט.

"אני סמוך ובטוח שהמשטרה עושה את עבודתה נאמנה ותלכוד את אלה המנסים לפגוע בי ובמשפחתי", אמר עו"ד יוחאי לאחר ששמע את החדשות בדבר תפיסת החשודים.

רכבו של יוחאי אחרי הפגיעה הקודמת (חדשות 2)

"מאז פרשת הברנוער - זה כל מה שאני מקבל", אמר עו"ד יוחאי לאחר האירוע השני של השחתת רכבו. "לא ייתכן שכשמבוטל כתב אישום יש שנאה כה גדולה כלפי מי שהיה הנאשם ובוודאי שלא כלפי סנגורו", הוסיף יוחאי וקרא למשטרה להמשיך ולבדוק היטב מי ביצע את המעשה הזה, ולבחון האם יש קשר למקורביו של עד המדינה, נגדו הוגש כתב אישום בפרשה.