החשוד מרכזי ברצח גריידי: "לא דקרתי את הבן שלכם"

הפרקליטות צפויה להגיש בקרוב כתבי אישום נגד שני צעירים, בני דודים, החשודים המרכזיים בדקירה הקטלנית של יפתח גריידי ז"ל בפתח מועדון ברעננה. אחד מהם הכחיש בשיחה עם חדשות 2 שדקר את גריידי והצהיר: "אני חף מפשע"

תיק החייל יפתח גריידי ז"ל מגבעתיים, שנרצח בפתח מועדון ברעננה, נמצא שלב אחד לפני הגשת כתבי אישום נגד החשודים. "אני חף מפשע", אמר היום לחדשות 2 החשוד המרכזי שנמלט מיד אחרי הרצח והתעקש כי אין לו כל קשר לרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה חיפשה אותו במשך יומיים עד שלבסוף החליט להסגיר את עצמו. מבחינת צוות החקירה הוא שדקר למוות את יפתח גריידי ז"ל, אבל ב' מכחיש באופן גורף. "רואים במצלמות שלא דקרתי אף אחד", הוא ממשיך וטוען כפי שטען ביום שהגיע אל תחנת המשטרה להסגיר את עצמו.

לדבריו, לא הכיר את יפתח וכשהוא פונה אל משפחתו יש לו רק דבר אחד להגיד להם: "לא דקרתי את הבן שלכם. אני משתתף בצערכם".

"משתתף בצער המשפחה". גריידי ז"ל (פייסבוק)

קלדרון: "זה כואב, אין מה לעשות"

שי קלדרון, שלפי המשטרה הוא החשוד שהניע לקטטה במועדון ועוד חשוד נוסף, השתחררו היום למעצר בית של 10 ימים. "אני משתתף בצערה של המשפחה, זה כואב, אין מה לעשות, מה שקרה, מה שאמרו עליי זה לא נכון", אמר קלדרון עם שחרורו למעצר בית.

פרקליטו של קלדרון, עורך הדין משה יוחאי, אמר לאחר ההחלטה: "המשטרה חקרה במהלך 3 שבועות וניסתה לעבות את התיק מבחינה ראייתית. בסופו של דבר הטענות שלנו התקבלו והמשטרה הגיעה להחלטה ששי קלדרון לא קשור לדקירה".

"על אף שסעיף החשד נגד מרשי עומד עדיין על עבירת הרצח, ברור לנו שהשחרור מצביע שאין לו שום קשר לאירוע", הוסיף עורך הדין שחר חצרוני, סניגורו של אחד החשודים.

לפי ההערכה, הפרקליטות תגיש כתבי אישום בגין רצח כנגד ב' ובן דודו מני דבוש בתוך שבועיים. בנוסף, באשר לזהותו של ב' - מחר יפסוק בית המשפט העליון סופית האם יוסר הצו האוסר על פרסום שמו ותמונתו.