החשוד ברצח הסגיר עצמו לאחר 3 שנים

כמעט שלוש שנים לאחר רצח הצעיר מתן אדלשטיין בקריית אתא, אחד החשודים נעצר אמש. פרקליטו הודיע כי החשוד הסגיר את עצמו, והדגיש כי "מרשי טוען לחפות מלאה ומעוניין להיות כבר מאחורי הכל במהרה"

אדלשטיין על רקע זירת הרצח (חדשות 2)

הרצח פוענח לאחר כמעט שלוש שנים? היחידה המרכזית של מחוז חוף עצרה אמש (ה') את מיכאל בן שושן, בן 22 מקריית אתא,  בחשד למעורבות ברצח מתן אדלשטיין בקריית אתא באוגוסט 2011.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בן שושן, ששמו נקשר בעבר לפרשה, הסגיר את עצמו למשטרה, לאחר שהיה מבוקש במשך כשלוש שנים. עו"ד ציון שמעון, פרקליטו של בן שושן, הוסיף כי "מרשי טוען לחפות מלאה, הגיע מיוזמתו למשטרה ומעוניין להיות כבר מאחורי הכל במהרה". בית משפט השלום בחיפה האריך את מעצרו בחמישה ימים. 

ימים לאחר הרצח, נקטה המשטרה בצעד חריג כאשר פרסמה את תמונות החשודים בפייסבוק - בהם בן שושן - בטענה כי הם דרושים לחקירה. מחקירת האירוע עלה אז כי ככל הנראה מדובר בסכסוך מקומי שבין שתי חבורות, במהלכו אחד המעורבים שלף סכין ודקר את בן ה-21 בחזהו. הדוקר נמלט מהמקום והקבוצה כולה נעלמה.

מתן אדלשטיין בן ה-21, תושב הקריות המוכר למשטרה, נדקר ברחוב בקריית אתא. הוא נפצע באורח אנוש ותוך זמן קצר מת מפצעיו. עשור לפני כן נרצח אחיו, צביקה אדלשטיין ז"ל, על ידי שכן בהתקף פסיכוטי.