חשד: מורה קבע מפגש מיני עם "קטינה"

מורה בשנות ה-40 ממרכז הארץ עוכב לחקירה על ידי שוטרי תחנת ירקון בחשד לניסיון מעשה מגונה בקטינה, לאחר שקבע מפגש עם גבר שהתחזה לנערה בת 13. "הוא רצה לקחת אותי לג'קוזי בצימר", סיפר המתחזה שהביא לעיכובו. צפו ברגעי המעצר

פרסום ראשון: מורה בשנות ה-40 לחייו עוכב היום (ד') לחקירה על ידי שוטרי תחנת ירקון של המשטרה בחשד לניסיון מעשה מגונה בקטינה בת 13. זאת, לאחר ששוחח ברשת עם גבר שהציג את עצמו כנערה. למעשה מדובר באבי דוביצקי, שפועל בחודשים האחרונים כדי לתפוס עברייני מין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפי דוביצקי, השניים שוחחו יום אחד בלבד - כשבמהלך השיחה הועברו תמונות בין השניים, לאחר שהכירו באינטרנט. "הוא רצה להיפגש איתי ולקחת אותי לג'קוזי בצימר, למרות שהוא ידע שאני בת 13 לכאורה. מדאיג שככה מתנהגים מורים בבית ספר", אמר דוביצקי לחדשות 2 Online. על פי החשד, הוא גם שלח סרטון שלו שבו הוא מוסר לקטינה נשיקות.

להלן חלק מההתכתבות בין השניים ברשת לכאורה:

חשוד: שומרת שבת, נגיעה או בתולים?
"קטינה": שומרת שבת ככה ככה
חשוד: ומה עם השאר? ומאיפה את תזכירי?
"קטינה": שלח לי תמונה שלך בבקשה
חשוד: אם תשלחי את אשלח גם
"קטינה": זה תנאי?
חשוד: לא. אבל בקשה. ממש. פליז
"קטינה": מה אתה רוצה?
חשוד: סתם להכיר ולדבר או למפגש. מה מתאים?
"קטינה": אז לדבר נדבר פה
חשוד: ולהיפגש? את רוצה מגעים או שומרת? לא לסקס מלא חלילה......
"קטינה": אז מה בדיוק?
חשוד: לעשות נעים זה לזו וזו לזה. לא חייבים הכל, אלא אם רוצים, ולא עכשיו צריך להחליט :) את נראית ממש ממש ממש חמודה :)
"קטינה": ותחשוב מה נעשה מחר שנדע מראש להתכונן
חשוד: אם רוצה ג'קוזי תביאי בגד ים (למרות שאפשר בלי)....חח

במקום לפגוש את אותה נערה לכאורה, פגש החשוד שני שוטרים מתחנת ירקון ובהם רס"מ רון פוברט - שהביאו אותו לחקירה בתחנה. במשטרה אישרו את הפרטים ואומרים שהוא נחקר ובתום החקירה יוחלט על המשך הטיפול בעניינו.

זה לא המורה הראשון שנעצר השנה. בחודש ינואר נעצר מורה ממרכז הארץ בחשד שקבע מפגש מיני עם קטין בן 14. גם אז, מאחורי המעצר עמד דוביצקי, שהתחזה לנער.