בת 66 הביסה גנב: "הרבצתי לו"

סופיה גולדנברג בת 66 הגיעה לבקר את בנה בבית חולים שיקומי בבת ים, אלא שאז ראתה גבר שגונב את התיק שלה כשישבה על ספסל. היא לא היססה, רדפה אחריו, הכתה אותו והשיבה לעצמה את התיק. אתמול הוא נעצר על ידי שוטרי מרחב איילון. "אני ספורטאית ולא חששתי", אמרה. "מקווה שהוא ייענש"

אילוסטרציה (חדשות 2)

"תפסתי אותו בחולצה, הרבצתי לו כמה פעמים, הוא קילל אותי אבל לא הצליח לגנוב את התיק". סופיה גולדנברג (66) מנתניה הגיעה לעוד ביקור שגרתי בבית חולים שיקומי בבת ים כדי לבקר את בנה, אלא שאז הבחינה באדם חשוד שגונב את התיק שלה ובורח מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גולדנברג, פנסיונרית שעלתה לארץ בשנת 1990 מאוזבקיסטן ועבדה כמטפלת ילדים, לא היססה והחלה לרדוף אחריו - עד שתפסה אותו והחלה להכות אותו נמרצות. זה קרה סמוך לשעה 10:00 בבוקר לפני כחודשיים, עת חיכתה בספסל מחוץ לבית החולים.

"שמתי את התיק שלי עם הכביסה שהבאתי ופתאום ראיתי שאין תיק", היא שחזרה היום בשיחה עם חדשות 2 Online. "הלכתי אחרי מי שחשבתי שגנב אותו ואז ראיתי את התיק בידיים שלו. תפסתי אותו חזק, לקחתי את התיק והוא החל לברוח. אבל המשכתי לרדוף אחריו והכיתי אותו עם התיק שלי כמה פעמים. תפסתי אותו בצוואר ולא עזבתי, למרות שהוא צעק וניסה לברוח. הוא השאיר את החולצה שלו שם ואני הגשתי תלונה למשטרה".

לבסוף היא נשארה עם התיק שלה, אחרי דקות ארוכות של מתח. הבוקר (ד') עדכנו אותה במשטרה שהחשוד, שברח מהמקום נעצר. "אני אישה חזקה וספורטאית ולכן היה לי כוח להחזיר לי את התיק. הוא יצא מזה חי אבל אפילו בלי סימנים", סיפרה. "אפילו במשטרה אמרו לי כל הכבוד על זה, וגם הבן שלי היה גאה. אני קוראת לאנשים לא לפחד ולהכות את הגנבים. אני מקווה שהוא ייענש".

במשטרת מרחב איילון איתרו את החשוד אתמול בזכות החולצה, והחקירה נגדו נמשכת.