נערים תקפו נהג מונית: "חיי ניצלו בנס"

האיש הזעיק את המשטרה לאחר שאחד החשודים שעלה לרכבו דרש ממנו לצאת מהרכב והצמיד סכין לגרונו, תוך שהוא דורש ממנו כסף. כשהצליח להימלט, כך על פי החשד, החלו לרדוף אחריו שניים מחבריו, שלדבריו "היו שיכורים לגמרי". השלושה נעצרו ואחד מהם שוחרר

ארכיון (חדשות 2)

שוטרי תחנת רחובות בפיקודו של סנ"צ יעקב ברמן עצרו אמש (א') שלושה צעירים כבני 18, בחשד שהיו מעורבים בשוד נהג מונית באיומי סכין ברחוב יום הכיפורים שבעיר. הנהג פונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי והבוקר אמר לחדשות 2 Online: "חיי ניצלו בנס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי עדותו של נהג המונית, האירוע התרחש סמוך לשעה 22:30, אז עלה אחד החשודים לרכבו והצמיד סכין לגרונו תוך שהוא דורש ממנו סכום כסף. לדברי הנהג, הוא החל לצעוק ואחד החשודים הסתובב - דבר שאיפשר לו להימלט מן המונית.

"לקחתי בחור צעיר לשכונת קריית משה", הוא שיחזר. "כשהגעתי ליעד, שאלתי אותו לגבי התשלום על הנסיעה. הוא אמר לי: 'צא מהמונית'. יצאתי, הוא התרחק כעשרה מטרים וחזר פתאום עם סכין בידו כשיחד עמו שלושה צעירים נוספים. התחלתי לרוץ והם שברו לי את השמשה הקדמית של המונית עם אבן. התקשרתי למשטרה ואמרתי: 'הם רודפים אחריי'".

"אחד מהם תפס אותי", המשיך נהג המונית. "הוא אמר: 'תביא את הכסף'. זה פחד אדיר. זה כאילו שניסו לרצוח אותי. התחננתי בפניהם שיעזבו אותי". הנהג שהותקף ציין כי החשודים בתקיפה "היו שיכורים לגמרי. לנוער של היום אין גבולות. זה יכול היה להסתיים אחרת. אם הטלפון לא היה עליי אני לא יודע מה היה קורה. זה היה יכול להיגמר הרבה יותר רע".

בתום סריקות נעצרו שלושת הצעירים, ואחד מהם שוחרר לאחר שהנהג הצליח לזהות שניים מהם שתקפו אותו לכאורה. בחקירתם הכחישו הצעירים את המיוחס להם והם יובאו היום לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט.