פ"ת: מתה הקשישה שהותקפה בפטיש

בבית החולים בילינסון בפ"ת נקבע מותה של מתנה לוי בת ה-78 שפונתה ביום ה' במצב אנוש, לאחר שעל פי החשד תקף אותה השכן בפטיש. כפי הנראה הסיבה לתקיפה היא סכסוך על נקיון חדר המדרגות

השכן נעצר. ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2)

מתנה לוי, תושבת פתח תקווה בת 78, הלכה היום (שבת) לעולמה, לאחר שעל פי החשד הותקפה בפטיש על ידי שכנהּ ברחוב עוזיאל בעיר שלשום. לאחר התקיפה, לוי פונתה במצב אנוש לבית החולים בילינסון עם חבלה קשה בראשה, אך היום נאלצו הרופאים לקבוע את מותה. כעת צפויים במשטרה לשנות את סעיף האישום נגד החשוד מתקיפה לרצח. משפחתה של לוי הסכימה לתרום את איבריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקרית התרחשה בבוקר יום חמישי סמוך לשעה 10:00, אז התקבל דיווח במוקד המשטרה מבנה של הקשישה, שסיפר כי השכן מנסה לפתוח באלימות את דלת דירתה.

הבן לא היה במקום ודיווח לשוטרים על המתרחש אחרי שאמו התקשרה אליו וביקשה את עזרתו. שוטרי סיור שהגיעו לדירה תוך פחות מחמש דקות מצאו אותה חבולה בראשה ומחוסרת הכרה בכניסה לדירה, והזמינו צוות טיפול נמרץ.

כוחות המשטרה עצרו את השכן, החשוד ברצח. על פי החשד, הוא חבט בראשה בעוצמה בפטיש, בשל סכסוך ביניהם על ניקיון חדר המדרגות.

"בחדר המדרגות שכבה אישה ללא הכרה עם חבלת ראש קשה מאוד", סיפר פרמדיק מד"א איתי טילינגר שהגיע לזירה. "הענקנו לה טיפול רפואי בשטח שכלל הרדמה והנשמה. לאחר שמצבה התייצב, פינינו אותה לחדר הטראומה בבית החולים בילינסון".