הרצח במגדל העמק: שלי נדקרה בדרכה לריאיון עבודה

שלי דדון, בת 20 מעפולה יצאה לריאיון עבודה באזור התעשייה במגדל העמק. ניידת שהיתה בפעילות שגרתית מצאה את גופתה בחורשה. במשטרה מתחזק החשד כי הרקע למעשה היה לאומני. "למה זה מגיע לנו?", זעק אביה

הנרצחת שלי דדון (פייסבוק)

משטרת מחוז צפון ממשיכה הערב (ה') בחקירת הרצח של שלי דדון, תושבת עפולה בת 20, שגופתה נמצאה אחר הצהריים בחורשה במגדל העמק. על פי החשד, דדון נרצחה בשעה שהייתה בדרכה לריאיון עבודה באזור התעשייה הסמוך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה מדגישים כי בשלב זה נבדקים כל כיווני החקירה, אך הפרטים שנמצאו עד כה מחזקים את החשד כי הרקע לאירוע הוא לאומני. צו איסור פרסום הוטל על מרבית פרטי החקירה.

נדקרה בחורשה (חדשות 2)

גופתה של דדון נמצאה אחר הצהריים על ידי ניידת סיור שעסקה בפעילות שגרתית. השוטרים הבחינו בגופה כשהיא מוטלת בצד הדרך. על פלג גופה העליון של דדון נמצאו סימני אלימות.

כרבע שעה לאחר שנמצאה גופתה, דיווחו הוריה של דדון לתחנת המשטרה בעפולה - כי היא נעדרת. בני המשפחה התבקשו על ידי השוטרים להציג את תמונתה, וכך התגלתה זהותה של הנרצחת.

זירת הרצח (סונארה נט)

לפנות ערב הגיעו אביה ואחיה של שלי דדון לזירת הרצח על מנת לזהות את הגופה. משזיהו אותה פרצו בזעקות שבר. "למה, אלוהים? למה זה מגיע לנו?", קרא האב.

לפני ארבע שנים: רצח לאומני באותו אזור 

בסוף נובמבר 2009 נמצאה, בסמוך למקום הרצח היום, גופתו של יפים וינשטיין ז"ל. גופתו של וינשטיין נמצאה בתוך רכבו סמוך לקיבוץ כפר החורש כשעל גופתו נמצאו סימני אלימות קשים.

עוברי אורח הבחינו במונית כשבתוכה הנהג במושב הקדמי בשעות בוקר מוקדמת. הם הזעיקו את כוחות המשטרה ומד"א שמיהרו לזירה. מותו של האיש, שעל גופתו נמצאו סימני אלימות, נקבע במקום.

שנתיים לאחר מכן הרשיע בית המשפט המחוזי בנצרת שלושה צעירים תושבי העיר בביצוע הרצח. בהחלטתם קבעו השופטים כי המעשה בוצע על רקע לאומני.