חשד לרצח נוסף תוך שעתיים: נמצאה גופת צעירה במגדל העמק

שוטרים שהיו בסיור שגרתי מצאו גופה של צעירה בשנות ה-20 לחייה, כשעליה סימני אלימות בחורשה סמוך לאזור התעשייה. מפקד מחוז צפון במשטרה: "בודקים גם אפשרות לרקע לאומני". מוקדם יותר נעצר באשקלון גבר בשנות ה-30 לחייו בחשד שדקר למוות את חברתו בדירה שבה שהו

חשד לרצח שני בתוך שעתיים: גופת צעירה, תושבת עפולה בשנות ה-20 לחייה, נמצאה היום (ה') בצהריים בחורשה סמוכה לאזור התעשייה במגדל העמק, כשעליה סימני אלימות. נסיבות האירוע נחקרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגופה נמצאה על ידי ניידת סיור שעסקה בפעילות שגרתית והבחינה בגופת הצעירה כשהיא מוטלת בצד הדרך. שוטרי משטרת מגדל העמק וחוקרי זיהוי פלילי שהגיעו לזירה הבחינו בסימני אלימות בפלג גופה העליון.

"אנחנו בודקים כרגע את כל ההיבטים - גם בנושא הפלילי וגם בנושא הלאומני", אמר מפקד מחוז צפון במשטרה, ניצב זהר דביר. "אנחנו בתחילתה של חקירה וכשנסיים את הערכת המצב נספק מידע נוסף". החקירה תוטל על היחידה המרכזית של המחוז.

חשד: אישה נרצחה ע"י בן זוגה

מוקדם יותר נמצאה גופת אישה בשנות ה-30 לחייה במיטתה בדירה ברחוב זבולון באשקלון, כשסימני דקירה בפלג גופה העליון. צוותי מד"א שהגיעו למקום מצאו אותה ללא דופק וללא נשימה, ונאלצו לקבוע את מותה.

בן זוגה של האישה, גבר כבן 35, נעצר בחשד שתקף אותה כשהיה תחת השפעת אלכוהול, לאחר שנמצא שתוי בדירה.

כל כיווני החקירה נבדקים (סונארה נט)

ככל הנראה, הרקע לתקיפה הוא סכסוך בין בני הזוג בשעה שהיו שניהם תחת השפעת אלכוהול. למשטרה לא ידוע על אירועי אלימות קודמים בין בני הזוג. מלבד החשוד ברצח, נעצרו שני גברים ואישה ששהו בדירה, והיו גם הם תחת השפעת אלכוהול. שכנים טענו כי שמעו צעקות מהדירה לפני הרצח.

משה שושן, ‫חובש רפואת חירום במד"א, סיפר: "קיבלנו קיראה על אירוע של אלימות בדירה באשקלון יחד עם המשטרה שהגיעה למקום מצאנו באחד מחדרי הבית אישה כבת 30 עם סימני אלימות קשים בפלג גופה העליון. היא הייתה ללא רוח חיים. לפרמדיקים של מד"א לא נותר אלא לקבוע את מותה".‬

נאלצו לקבוע את מותה במקום (דוברות מד״א)

חשד: תקף את שכנתו בפטיש בפתח תקווה

באירוע אלים אחר שהתרחש הבוקר בפתח תקווה נפצעה קשה אישה בת 78, שעל פי החשד הוכתה בפטיש על ידי שכנה. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לה טיפול רפואי במקום ופינו אותה לבית החולים בילינסון בעיר כשהיא סובלת מחבלת ראש, מונשמת ומורדמת.

כוחות המשטרה הגיעו למקום ועצרו את שכנה של האישה בחשד שביצע את המעשה. על פי החשד, הוא נכנס לדירתה ברחוב הרב עוזיאל וחבט בראשה בעוצמה בפטיש, בשל סכסוך ביניהם על ניקיון חדר המדרגות.