חשד לרצח: אישה נדקרה באשקלון, בן זוגה נעצר

אישה בשנות ה-30 לחייה נמצאה ללא רוח חיים במיטתה בדירה בעיר, כשעל גופה סימני אלימות. בן זוגה נעצר בחשד שתקף אותה תחת השפעת אלכוהול, ושלושה בני אדם נוספים ששהו בדירה נעצרו גם הם. למשטרה לא ידוע על אירועי אלימות קודמים בין בני הזוג

רצח נוסף בהשפעת אלכוהול? אישה בת כ-30 נמצאה היום (ה') ללא רוח חיים במיטתה בדירה ברחוב זבולון באשקלון, כשסימני דקירה בפלג גופה העליון. צוותי מד"א שהגיעו למקום מצאו אותה ללא דופק וללא נשימה, ונאלצו לקבוע את מותה. בן זוגה של האישה, גבר כבן 35, נעצר בחשד שתקף אותה כשהיה תחת השפעת אלכוהול, לאחר שנמצא שתוי בדירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ככל הנראה, הרקע לתקיפה הוא סכסוך בין בני הזוג בשעה שהיו שניהם תחת השפעת אלכוהול. למשטרה לא ידוע על אירועי אלימות קודמים בין בני הזוג. מלבד החשוד ברצח, נעצרו שני גברים ואישה ששהו בדירה, והיו גם הם תחת השפעת אלכוהול. שכנים טענו כי שמעו צעקות מהדירה לפני הרצח.

משה שושן, ‫חובש רפואת חירום במד"א, סיפר: "קיבלנו קיראה על אירוע של אלימות בדירה באשקלון יחד עם המשטרה שהגיעה למקום מצאנו באחד מחדרי הבית אישה כבת 30 עם סימני אלימות קשים בפלג גופה העליון. היא הייתה ללא רוח חיים. לפרמדיקים של מד"א לא נותר אלא לקבוע את מותה".‬

נאלצו לקבוע את מותה במקום (דוברות מד״א)

חשד: תקף את שכנתו בפטיש בפתח תקווה

באירוע אלים אחר שהתרחש הבוקר בפתח תקווה נפצעה קשה אישה בת 78, שעל פי החשד הוכתה בפטיש על ידי שכנה. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לה טיפול רפואי במקום ופינו אותה לבית החולים בילינסון בעיר כשהיא סובלת מחבלת ראש, מונשמת ומורדמת.

כוחות המשטרה הגיעו למקום ועצרו את שכנה של האישה בחשד שביצע את המעשה. על פי החשד, הוא נכנס לדירתה ברחוב הרב עוזיאל וחבט בראשה בעוצמה בפטיש, בשל סכסוך ביניהם על ניקיון חדר המדרגות.