חשד: תקף את שכנתו הקשישה בפטיש

אישה בת 78 התקשרה לבנה ודיווחה לו כי השכן מנסה להיכנס לדירתה בכוח. הבן הזעיק את השוטרים שהגיעו למקום ומצאו אותה ללא הכרה, לאחר שעל פי החשד תקף אותה השכן בפטיש. היא פונתה במצב קשה לבית החולים בילינסון. על פי החשד, הסיבה לתקיפה היא סכסוך על נקיון חדר המדרגות

כוחות המשטרה עצרו את שכנה על האישה (אילו (חדשות 2)

אישה בת 78 נפצעה באורח קשה בפתח תקווה לאחר שעל פי החשד הוכתה בפטיש על ידי שכנה בבניין מגורים ברחוב עוזיאל. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לה טיפול רפואי במקום ופינו אותה לבית החולים בילינסון בעיר כשהיא סובלת מחבלת ראש, מונשמת ומורדמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסביבות השעה 10:00 התקבל דיווח במוקד המשטרה מבנה של הקשישה, שסיפר כי השכן מנסה לפתוח באלימות את דלת דירתה. הבן לא היה במקום ודיווח לשוטרים על המתרחש אחרי שאמו התקשרה אליו וביקשה את עזרתו. שוטרי סיור שהגיעו לדירה תוך פחות מחמש דקות מצאו אותה חבולה בראשה ומחוסרת הכרה בכניסה לדירה, והזמינו צוות טיפול נמרץ.

כוחות המשטרה עצרו את שכנה של האישה, החשוד ברצח. על פי החשד, הוא חבט בראשה בעוצמה בפטיש, בשל סכסוך ביניהם על ניקיון חדר המדרגות.

"בחדר המדרגות שכבה אישה ללא הכרה עם חבלת ראש קשה מאוד", סיפר פרמדיק מד"א איתי טילינגר שהגיע לזירה. "הענקנו לה טיפול רפואי בשטח שכלל הרדמה והנשמה. לאחר שמצבה התייצב, פינינו אותה לחדר הטראומה בבית החולים בילינסון".