מסיבת חוף של תלמידי תיכון נגמרה בשיכורים ועצורים

נער בן 16 חשוד בארגון מסיבת אלכוהול לקטינים דרך הפייסבוק. במשטרה, שפשטה על המסיבה בחוף פלמחים ועצרה כמה נערים, מעריכים כי האלכוהול נרכש על ידי תעודת זהות מזויפת. בעל החנות למוצרי האלכוהול הודה כי מכר אלכוהול לקטינים, אך לא ידע מה גילם האמיתי

אילוסטרציה (חדשות 2)

מסיבת האלכוהול לקטינים אורגנה דרך הפייסבוק: המשטרה עצרה מספר חשודים ובהם בעל חנות למוצרי אלכוהול בחשד לאספקת אלכוהול לקטינים לצורך מסיבת חוף, שבמהלכה השתכרו קטינים רבים. כשהגיעו השוטרים למסיבה, שנערכה בסוף השבוע בחוף פלמחים, הם מצאו במקום מאות קטינים, חלקם שתויים ובמצב של ערפול חושים, והורו להפסיק את המסיבה באופן מיידי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השוטרים, שהגיעו בליווי כלבנים, מצאו במקום עמדת בר מאולתרת שאויישה על ידי מספר ברמנים, שמזגו וסיפקו את האלכוהול לקטינים, ובקבוקי וודקה רבים. מחקירת המעורבים בארגון המסיבה עולה, כי האירוע תוכנן על ידי קטינים משני בתי ספר בנס ציונה, שהפיצו הודעה בפייסבוק על המסיבה.

ה"מוח" מאחורי ארגון המסיבה, לטענת המשטרה, הוא קטין בן 16, שברשותו נמצאה תעודת זהות מזויפת. החשוד נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים. מספר קטינים ובגירים, בהם חלק מהברמנים במסיבה, נעצרו לחקירה ובהמשך שוחררו בתנאים מגבילים לביתם. מחקירתם עולה כי שני קטינים ובגיר קנו את האלכוהול מסיטונאות.

האלכוהול נקנה בתעודת זהות מזויפת (חדשות 2)

בעל החנות: "לא ביקשתי תעודה מזהה"

בעל החנות הודה בחקירתו כי אכן מכר אלכוהול, אך טען שלא ידע שמדובר בקטינים. כששאלו אותו השוטרים מדוע מכר להם אלכוהול, הסביר בעל החנות שלא ביקש מהם הצגת תעודה מזהה. גם בעל העסק זומן לשימוע באזהרה, ולאחר מכן שוחרר לביתו בתנאים מגבילים.

במשטרה החליטו לפעול במישור נוסף נגד התופעה: לאחר המעצרים, דן קצין הנוער התחנתי עם גורמי נס ציונה וראשון לציון ונציגי "עיר ללא אלימות", כדי לגבש דרכי פעולה וטיפול. במקביל, החקירה נמשכת, והיום יזומנו לחקירה אנשי התפאורה, התאורה והתקליטן שהיו באירוע.