ראשון לציון: נעצר חשוד בעבירות מין בקטינות

האיש, בן 47, חשוד שתקף מינית ילדות בשתי שכונות בעיר במהלך שלושת החודשים האחרונים. מחר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו. בחודש שעבר פתח תושב העיר במצוד עצמאי אחר האיש שעל פי החשד תקף מינית את בתו, בטענה כי המשטרה אינה עושה די כדי לאתר אותו

החשוד

המשטרה הודיעה היום (שני) כי עצרה גבר בן 47 בחשד שביצע עבירות מין בילדות בשתי שכונות בראשון לציון במהלך שלושת החודשים האחרונים. הוא יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחודש שעבר פתח תושב העיר במצוד עצמאי אחר האיש שעל פי החשד תקף מינית את בתו, בטענה כי המשטרה אינה עושה די כדי לאתר את החשוד.

לגרסת האב, בשבוע שעבר ניגש גבר זר אל בתו בת ה-10, בזמן שזו נפגשה עם חברתה ברחוב מרכזי בראשון לציון. האיש שוחח עם השתיים, ולאחר שחברתה של הילדה הלכה לביתה, הוביל אותה החשוד לחצר של בניין סמוך ושם החל לגעת בה. למזלה, הצליחה הילדה להשתחרר מאחיזתו ולהימלט חזרה לביתה.

לאחר שסיפרה לאביה את שאירע, ניגשו השניים לתחנת המשטרה בעיר והגישו תלונה. בשלב זה, כך לטענת האב, טופלה התלונה באופן מרושל. "הם לא דיברו איתה הרבה וגם לא ציירו קלסתרון", הסביר האב. "לא נראה שהם מתכוונים לעשות משהו עם התלונה שהגשנו".