צעיר שנדקר ברח מבית החולים והלך לנקום

לפני יומיים נדקר צעיר כבן 24 בחוף תאיו בבת ים במהלך קטטה, ואושפז במצב בינוני עד קשה. היום, כשהאינפוזיה עוד מחוברת לידו, הוא נמלט מבית החולים וניסה לנקום בתוקפיו - אך נעצר על ידי המשטרה

אילוסטרציה (עזרי עמרם, חדשות 2)

נדקר, אושפז וחזר לנקום: היום (שבת) בצהריים סוכל בחוף תאיו בבת ים ניסיון דקירה על ידי שוטרים שהוזעקו למקום. זאת, לאחר שצעיר שהשתתף בקטטה שפרצה בחוף הלך כדי להביא סכין ולתקוף את יריביו. השוטרים שעצרו אותו גילו כי מדובר בצעיר שנדקר באותו חוף לפני יומיים ורצה לנקום בתוקפיו - לאחר שברח מבית החולים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרים ממרחב איילון הוזעקו לחוף לאחר שהתפתחה במקום קטטה, והצליחו להפריד בין הצדדים. אחת הבחורות שהייתה במקום סיפרה לשוטרים כי שמעה את אחד המתקוטטים אומר שהוא הולך להביא סכין, וכוחות רבים של שוטרי סיור מרחב איילון סגרו את האזור.

הסכין שנתפסה בידי החשוד (דוברות המשטרה)

לפתע הופיע צעיר כבן 24 עם סכין בידו, כשהוא מלווה בשתי בנות ובידו השנייה מותקנת אינפוזיה. המשטרה תחקרה את החשוד וגילתה כי מדובר בבחור שנדקר ביום חמישי בלילה בחוף, אושפז ונמלט מבית החולים על מנת לנקום באלו שדקרו אותו. שלושה חשודים נוספים במעורבות בקטטה נעצרו, והועברו לחקירה במרחב איילון.

ביום חמישי בלילה נדקר הצעיר במהלך קטטה שפרצה בחוף, וחשוד אחד במעשה נעצר. חובשים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית חולים וולפסון בחולון, במצב בינוני עד קשה עם דקירה בפלג גופו העליון. הצעיר טען אז במשטרה כי הוא לא יודע מדוע נדקר ואינו מכיר את החשוד.