תושבי קיבוץ כפר חרוב: "הנרצח ילד טוב"

תושבי קיבוץ כפר חרוב שברמת הגולן התעוררו לבוקר קשה. השכנים מתקשים לעכל את הבשורה על החשד לפיו צעיר תושב הקיבוץ רצח את שותפו לדירה. "לא ידוע לי על רקע פלילי של השניים", אמרה אחת התושבות, "הנרצח היה ילד טוב"

אור ריבק וחברו, החשוד ברצח (פייסבוק)

הלם בקיבוץ כפר חרוב: תושבי הקיבוץ מתקשים לעכל את הבשורה על הרצח שאירע בבית השכן. "קיבוץ כפר חרוב התעורר המום לבוקר קשה", סיפרה דגנית הנדל, מתושבי הקיבוץ השוכן ברמת הגולן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הנרצח היה ילד טוב, היו לו חברים, ילד נורמטיבי", המשיכה הנדל. "הוא בן של תושב כפר חרוב שנים רבות, שעובד אצלנו, והוא הגיע אלינו לפני מספר חודשים מועט, יחד עם חברו".

לדבריה, השניים עברו לגור בדירה המשותפת בקיבוץ לבקשת אביו של הצעיר שנרצח לפנות בוקר: "האב ביקש לאפשר להם לשכור כאן דירה ולעבור ביישוב למחייתם. מאחר ואביו שנים רבות תושב היישוב, אז מטבע הדברים גם הבן שלו היה פה במערכות החינוך. בשלב מסוים ההורים התגרשו, אז הוא בילה רק חלק מזמנו כאן".

גורמים במשטרה טענו כי לשני הצעירים - הרוצח והנרצח - יש רקע פלילי, אולם נראה שתושבי הקיבוץ לא היו מודעים לכך. "לא ידוע לי על רקע פלילי של השניים", טענה הנדל. "מבחינתנו זו הייתה בהחלט פנייה שגרתית של האב, וכפי שהוצג לנו על ידו השותף של הבחור שנרצח הוא חבר ילדות שלו, ולכן ניאותנו".

זירת הרצח, כפר חרוב (חדשות 2)

החשוד עידכן את שומר הקיבוץ במעשים שביצע לכאורה

הצעיר שנרצח, בן 22, נמצא בדירה כשהוא מחוסר הכרה ועם סימני אלימות בפלג גופו העליון. צוות מד"א מרחב ירדן שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו במקום. שותפו, צעיר בשנות ה-20 לחייו, נעצר בחשד למעורבות ברצח.

"בשעה 04:00 לפנות בוקר קיבלנו הודעה מהשומר בקיבוץ כפר חרוב שלפיה בחור נמצא פגוע בתוך דירה בקיבוץ", סיפר סגן ניצב יוסי כתב, מפקד משטרת רמת הגולן. "ניידת שעברה במקום קיבלה תיאור של החשוד שהתוודה בפני השומר שכנראה הוא זה שפגע בו. השוטרים איתרו את החשוד ועצרו אותו".

"הגענו לזירה וסגרנו אותה במקום", המשיך סגן ניצב כתב. "כנראה מדובר בוויכוח, כל הנסיבות כרגע נבדקות. החשוד נמצא בחקירה בתחנה ומשתף פעולה עם חוקריו".

טאלה עבדאלה, פרמדיק מד"א שהגיע למקום סיפר כי "באחד מחדרי הדירה שכב צעיר בן 22 מחוסר הכרה עם סימני אלימות בפלג גופו העליון. הוא היה ללא רוח חיים, ללא דופק וללא נשימה. הפציעות שלו היו קשות מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

זירת הרצח, כפר חרוב (חדשות 2)