חשד: צעיר רצח את שותפו לדירה ברמת הגולן

תושב קיבוץ כפר חרוב, בשנות ה-20 לחייו, התוודה בפני שומר הקיבוץ כי הוא פגע בשותפו לדירה. כוחות ההצלה שהוזעקו מיד למקום קבעו את מותו של הצעיר שנמצא בדירה, והשוטרים איתרו את החשוד במעשה ועצרו אותו. "הוא משתף פעולה עם חוקריו", נמסר מהמשטרה

זירת הרצח, כפר חרוב (חדשות 2)

חשד כי צעיר רצח את שותפו לדירה: צעיר בן 22 נמצא הלילה (שבת) בדירת מגורים בקיבוץ כפר חרוב, כשהוא מחוסר הכרה ועם סימני אלימות בפלג גופו העליון. צוות מד"א מרחב ירדן שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו במקום. שותפו, צעיר בשנות ה-20 לחייו, נעצר בחשד למעורבות ברצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"בשעה 04:00 לפנות בוקר קיבלנו הודעה מהשומר בקיבוץ כפר חרוב שלפיה בחור נמצא פגוע בתוך דירה בקיבוץ", סיפר סגן ניצב יוסי כתב, מפקד משטרת רמת הגולן. "ניידת שעברה במקום קיבלה תיאור של החשוד שהתוודה בפני השומר שכנראה הוא זה שפגע בו. השוטרים איתרו את החשוד ועצרו אותו".

"הגענו לזירה וסגרנו אותה במקום", המשיך סגן ניצב כתב. "כנראה מדובר בוויכוח, כל הנסיבות כרגע נבדקות. החשוד נמצא בחקירה בתחנה ומשתף פעולה עם חוקריו".

טאלה עבדאלה, פרמדיק מד"א שהגיע למקום סיפר כי "באחד מחדרי הדירה שכב צעיר בן 22 מחוסר הכרה עם סימני אלימות בפלג גופו העליון. הוא היה ללא רוח חיים, ללא דופק וללא נשימה. הפציעות שלו היו קשות מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

זירת הרצח, כפר חרוב (חדשות 2)

רק אתמול: לילה של אלימות ברחבי הארץ

אמש אירעו ארבעה מקרי אלימות שונים ברחבי הארץ. צעיר בן 18, נדקר ברחוב אלנבי בתל אביב. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים איכילוב בעיר, במצב קשה עם פצע דקירה בפלג גופו העליון.

במקרה נוסף צעיר בן 25, נדקר ברחוב התירוש בזיכרון יעקב. חובשים שהגיעו לזירה העניקו לצעיר טיפול רפואי ופינו אותו במצב בינוני לבית חולים הלל יפה בחדרה, כשהוא דקור בפלג גופו העליון.

זירת הדקירה בתל אביב (חדשות 2)

הלילה האלים לא הסתיים במקרה הזה. גם בחוף תיאו שבבת ים נדקר צעיר בן 24. במקרה זה ככל הנראה מדובר על קטטה שפרצה בין מספר צעירים שהיו בחוף. צוות מד"א פינה אותו במצב בינוני עד קשה עם דקירה בפלג גופו העליון לבית החולים.

לבסוף גם באזור הדרום אירע מקרה נוסף של אלימות. צעירה בשנות ה-20 לחייה נדקרה בפניה, במהלך בילוי במועדון בעיר העתיקה בבאר שבע. מתחקור ראשוני עולה כי היא נדקרה על ידי צעירה אחרת במהלך קטטה שפרצה ביניהן במועדון. בעל המועדון, שהבחין במתרחש, הוציא מיד אותה ואת כל המבלים מחוץ למתחם ונעל את דלתותיו - כל זאת מבלי להושיט לה עזרה ראשונית או לפנותה לבית החולים.