לילה של אלימות: 4 צעירים נדקרו בקטטות

בת"א טיפלו צוותי מד"א בצעיר כבן 18, שנדקר בפלג גופו העליון במסגרת קטטה שפרצה מחוץ למועדון ברח' אלנבי. בבת ים נדקר בן 24 בחוף תאיו ונפצע בינוני-קשה, בזיכרון יעקב נדקר צעיר כבן 25 ובבאר שבע נדקרה צעירה בפניה במהלך קטטה עם צעירה אחרת

זירת הדקירה בת"א (דוברות מד"א)

לילה אלים במיוחד במספר מוקדים ברחבי הארץ: סמוך לשעה 5:00 לפנות בוקר התקבל במוקד מד"א דיווח על צעיר כבן 18, שנדקר ברחוב אלנבי בתל אביב. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים איכילוב בעיר, במצב קשה עם פצע דקירה בפלג גופו העליון. ככל הנראה מדובר בקטטה שפרצה בין צעירים מחוץ למועדון ברחוב. ניידות משטרה שהגיעו לזירת הדקירה פתחו בחקירת נסיבות המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"במקום הייתה המולה רבה", סיפר פרמדיק מד"א שחר לרר, שהגיע למקום. "על המדרכה שכב צעיר כבן 18 כשהוא בהכרה מלאה, כאוב מאוד עם פצע דקירה בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ומיד פינינו אותו בניידת טיפול נמרץ לחדר הטראומה בבית החולים איכילוב, כשהוא במצב קשה".

מוקדם יותר הלילה, מעט אחרי חצות, התקבלה במד"א מרחב שרון קריאה על צעיר כבן 25, שנדקר ברחוב התירוש בזיכרון יעקב. חובשים שהגיעו לזירה העניקו לצעיר טיפול רפואי ופינו אותו במצב בינוני לבית חולים הלל יפה בחדרה, כשהוא דקור בפלג גופו העליון.

הצעיר פונה במצב קשה (דוברות מד"א)

הלילה האלים לא הסתיים במקרה הזה ומספר דקות לאחר מכן התקבל דיווח על צעיר כבן 24, שנדקר בחוף תאיו בבת ים. ככל הנראה מדובר בקטטה שפרצה בין מספר צעירים שהיו בחוף. חובשים של מד"א העניקו טיפול רפואי לצעיר ופינו אותו לבית חולים וולפסון בחולון, במצב בינוני עד קשה עם דקירה בפלג גופו העליון.

לטענת הצעיר, הוא לא יודע מדוע נדקר ולדבריו הוא גם אינו מכיר את החשוד במעשה. בעקבות מידע מודיעיני עצרה המשטרה חשוד בדקירה, שכעת הובא לחקירה.

באר שבע: צעירה נדקרה בפניה במהלך קטטה במועדון

הלילה גם נדקרה צעירה בשנות ה-20 לחייה בפניה, במהלך בילוי במועדון בעיר העתיקה בבאר שבע. מתחקור ראשוני עולה כי היא נדקרה על ידי צעירה אחרת במהלך קטטה שפרצה ביניהן במועדון. בעל המועדון, שהבחין במתרחש, הוציא מיד אותה ואת כל המבלים מחוץ למתחם ונעל את דלתותיו - כל זאת מבלי להושיט לה עזרה ראשונית או לפנותה לבית החולים.

המשטרה פתחה בסריקות לאיתור החשוד וכעבור זמן קצר הוא הגיע לתחנה בעצמו ועוכב לחקירה שבסיומה נעצר בחשד לשיבוש הליכי חקירה והעלמת ראיות. מחקירה עלה כי המועדון שברשותו מופעל ללא רישיון ומיד לאחר שראה שהבחורה מדממת בפניה, במקום להזמין טיפול רפואי ולדווח למשטרה הוא דחף אותה אל מחוץ למקום. זהותה של הדוקרת ידועה ונערכים חיפושים אחריה.