מסע נקמה בצפון: הכלב נשך, רעולי פנים פתחו באש לעבר בית הבעלים

סכסוך בין שתי חמולות בצפון עקב כלב שנשך ילדה בת 8 הסתיים בתקרית ירי חמורה: תיעוד שהגיע לידי חדשות 2 Online מראה שני רעולי פנים שירו, על פי החשד, יותר ממאה קליעים לעבר ביתו של בעל הכלב. בזמן שחלף מאז הירי הושגה סולחה בין החמולות, אך במשטרה מדגישים כי צפויים כתבי אישום. צפו בתיעוד

נשיכה של ילדה בת 8 על ידי כלב בכפר בצפון הארץ גלשה תוך זמן קצר לסכסוך חמור בין שתי חמולות - סכסוך שהסתיים ביותר ממאה קליעים שנורו לעבר אחד הבתים. סרטון ממצלמת האבטחה של הבית שהגיע לידי חדשות 2 Online חושף את מסע הנקמה הקיצוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסכסוך בין שתי המשפחות החל לאחר שילדה בת 8 ננשכה על ידי כלב ונזקקה לטיפול רפואי ממושך. בתיעוד מבית משפחתם של בעל הכלב נראים שני רעולי פנים מגיעים אל הבית עם נשק שלוף ודרוך ומתחילים לירות לעברו.

אחד הרכבים שנפגעו מהירי (חדשות 2)

כתוצאה מהירי המאסיבי נפגעו מספר כלי רכב שחנו במקום על ידי עשרות קליעים. תושבים במקום מדווחים כי במשך יומיים נורו יותר מ-120 קליעים לעבר המתחם המשפחתי.

בעלי הכלב, שבתיהם נפגעו מהירי, נלקחו לחקירה בעקבות תקרית הנשיכה. גם אביה של הילדה שננשכה וקרובי משפחתו נחקרו, בחשד שהם שביצעו את הירי. בחקירתם הכחישו שני הצדדים כל מעורבות באירועים.

"לא קשורים לירי"

במשך שבועיים אושפזה הילדה בבית החולים בעקבות נשיכתו של הכלב. "הבת שלי חזרה מבית הספר והכלב שהיה משוחרר רץ לעברה", סיפר היום אביה של הילדה. "היא נבהלה וברחה אבל הכלב השיג אותה ונשך אותה ברגל. היא נפצעה קשה".

האב התעקש כי הם אינם קשורים לירי. "בסך הכל ביקשנו שיביאו לנו את הכלב כדי לדעת אם הוא מחוסן או לא", ציין. האב הוסיף כי שתי המשפחות מנסות בימים אלה להגיע לסולחה - "כדי לחסוך בלגן".

כלב המריבה (חדשות 2)

בעל הכלב טוען כי היה זה כלב אחר שנשך את הילדה. "אני חושב שאם המשטרה הייתה מתערבת בזמן שהוגשה תלונה לאחר הנשיכה, היינו חוסכים את הסיטואציה של הירי", אמר עו"ד בסל פלאח, המייצג את משפחת בעליו של הכלב. "אני שמח ששתי המשפחות השכילו להגיע לסולחה ולמנוע אירועים כאלה בעתיד".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "המשטרה פעלה באופן מיידי ועצרה את החשוד כבעל הכלב. בהמשך עצרה את כל החשודים במעורבות באירוע הירי, שככל הנראה נבע כתוצאה מהנשיכה. בהמשך צפויים כתבי אישום".