הוארך מעצר נהגו של רה"מ: "תקף מינית גם את בנות משפחתו לאורך עשרות שנים"

לאחר שאמש נחשף במהדורה המרכזית כי נהגו של נתניהו חשוד בביצוע עבירות מין בקטינות, הבוקר הותר לפרסם את שמו - אילן שמואל, בן 52. מהחקירה עולה שחלק מהנפגעות היו בנות משפחתו וכי הוא ביצע לכאורה מעשים מגונים, אונס ומעשי סדום בלפחות עשר מתלוננות שונות על פני עשרות שנים. מעצרו הוארך בשבעה ימים

נהגו של ראש הממשלה חשוד שאנס וביצע מעשים מגונים לאורך שנים - גם בבנות משפחתו: אמש נחשף במהדורה המרכזית החשד נגד אחד מנהגיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שלפיו ביצע עבירות מין לכאורה במספר קטינות, בהן אינוס ומעשי סדום, והבוקר התיר בית המשפט לפרסם את שמו - אילן שמואל, בן 52 ממושב זכריה. מחומר החקירה כי שמואל חשוד בביצוע המעשים לאורך עשרות שנים וביותר מעשר קטינות, בהן גם קרובות משפחתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדיון בהארכת מעצרו של שמואל שנערך הבוקר בבית משפט השלום בירושלים, נחשפו פרטים מחומר החקירה שמהם עולה חשד סביר שלפיו הוא ביצע מעשים מגונים, אונס ומעשי סדום לאורך עשרות שנים כנגד 10 מתלוננות. עורך דינו של שמואל אף הוסיף כי חלק מהנפגעות הן בנות משפחתו.

המשטרה גבתה עד כה עדויות משמונה מתלוננות, כולל מבני משפחה ששמעו על האירועים בזמן אמת. בסך הכל הצטברו 12 עדויות שונות על פגיעות לכאורה בילדות בנות 8-12.

גורמים המקורבים לחקירה סיפרו לחדשות 2: "כשהקטינות הבינו מה הוא עשה להן, הוא עבר הלאה לקורבנות נוספים". מעצרו של שמואל הוארך היום בשבוע, עד ליום חמישי הבא.