החשד: רצח את בעל הבית כי רצה להעלות שכר דירה

חקירת הרצח הלילה בחולון מעלה חשד שבין החשוד ברצח לקורבן התנהל סכסוך בעקבות כוונת בעל הדירה להעלות את תשלום שכר הדירה. השוכר, על פי החשד, לא אהב את ההחלטה - והסכסוך הידרדר לרצח

הדרישה של בעל הבית להעלות שכר דירה, לפי החשד, הסתיימה ברצח. גורמים במשטרה אומרים כי המניע שעומד מאחורי הרצח הלילה (ג') בחולון הוא סכסוך על גובה שכר הדירה בין המשכיר לשוכר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדברי אותם גורמים, במשך תקופה ארוכה ביקש המשכיר איוון פרילוצקי להעלות את שכר הדירה בנכס, מה שיצר מתח בין השניים. אתמול בלילה, לפי החשד, חזר הדייר אל הדירה והמתח הממושך הפך לריב גדול, שהסתיים בדקירתו של בעל הבית בן ה-69.

זמן קצר לאחר המעשה, ניגש האיש אל תחנת המשטרה. "בואו איתי לבית, עשיתי משהו נורא", אמר החשוד לשוטרים. הוא הוביל אותם לדירה ברחוב הערבה בחולון שם מצאו את גופתו של בעל הבית פרילוצקי.

"נמצא ללא רוח חיים". ארכיון (חדשות 2)

"באחד מהחדרים שכב גבר בן 69 ללא הכרה, בלי נשימה ובלי דופק, עם סימני אלימות קשים", סיפר מייק פרז פראמדיק מד"א, שהוזעק לזירה לחדשות 2 Online.

הפראמדיק הוסיף כי עוד ניסו לבצע בו פעולות החייאה - אך ללא הועיל. "הוא היה ללא רוח חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו", אמר.