חשד לרצח: גופה נמצאה בחולון

באישון לילה הגיע לתחנת המשטרה בחולון אדם שביקש מהשוטרים לבוא איתו לדירת מגורים בעיר. השוטרים הלכו איתו לדירה - שם מצאו גופה ועליה סימני אלימות. רופא של מד"א נאלץ לקבוע את מותו. המקרה מצטרף לשני מקרי רצח נוספים במהלך שלושת הימים האחרונים

עוד חשד לרצח. אילוסטרציה (איחוד הצלה)

עוד לילה - עוד חשד לרצח: תושב חולון הגיע הלילה לתחנת המשטרה בעיר, וביקש מהשוטרים "בואו איתי לבית, עשיתי משהו נורא". השוטרים הגיעו לדירת מגורים ברחוב הערבה בעיר, שם מצאו גופת גבר ללא רוח חיים. האיש נעצר, נסיבות המקרה עדיין אינן ברורות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע החל בשעה 01:00 בלילה, אז נכנס האיש לתחנת המשטרה. הוא סיפר ליומנאי כי הוא הרג בן אדם, והשוטרים התלוו אליו בחזרה לבית אותו האדם תיאר. השוטרים מצאו במקום גופה של גבר בן 50, עם סימני אלימות בפלג גופו העליון.

המשטרה הזעיקה לדירה צוות רפואי של מד"א, שנאלץ לקבוע את מותו במקום. האדם שהגיע לתחנת המשטרה נעצר, וצוותי זיהוי פלילי הגיעו למקום כדי לחפש אחר ראיות נוספות. הרקע לאירוע לא ברור, השניים היו ככל הנראה שותפים לדירה.

פראמדיק מד"א מייק פרז סיפר לחדשות 2 Online על שראה בזירה: "באחד מהחדרים שכב גבר בן 50 ללא הכרה, בלי נשימה ובלי דופק, עם סימני אלימות קשים. ביצענו בדיקות על מנת להעניק לו טיפול רופאי ולנסות לבצע פעולות החייאה אך הוא היה ללא רוח חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

אתמול: צעיר נדקר למוות במועדון

האירוע מתרחש אחרי שאתמול לפנות בוקר יפתח גריידי, חייל בן 18 מגבעתיים, נדקר מחוץ למועדון ברחוב היצירה ברעננה. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים מאיר בכפר סבא, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. בהמשך היום נעצרו שני חשודים, והמשטרה עדיין מחפשת אחר האדם החשוד בדקירה. השוטרים טוענים כי זהותו ידועה להם, וקראו לו להסגיר את עצמו.

זירת הדקירה ברעננה (חדשות 2)

אתמול (ב') סמוך לשעה 3:00 לפנות בוקר, התקבל דיווח במוקד מגן דוד אדום מרחב ירקון על פצוע בקטטה. הפרמדיקים שהגיעו למקום מצאו את גריידי ברחבה מחוץ למועדון כשהוא דקור בפלג גופו העליון.

"ברחבה סמוך למועדון שכב צעיר כבן 18 כשהוא מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק עם סימני דקירה בפלג גופו העליון", סיפר פרמדיק מד"א הזר טיבי, שהיה מהראשונים שהגיעו לזירה. "אנשים שהיו סביבו החלו לבצע בו פעולות החייאה. אנחנו המשכנו בטיפול הרפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים והנשמות ופינינו אותו לבית החולים מאיר".

מהחקירה עולה כי האירוע החל מקטטה בין שתי חבורות צעירים בתוך המועדון שברחוב היצירה. הקטטה המשיכה ככל הנראה אל מחוץ למועדון, לאחר שהמאבטחים הוציאו את הצעירים החוצה, שם על פי החשד נטל הדוקר חפץ חד מהרצפה ודקר את גריידי.

חיפה: גבר רצח את שותפו לדירה

בלילה שבין שבת לראשון התרחש אירוע דומה לזה שבחולון. שוטרים שהגיעו לדירת מגורים בחיפה מצאו גופת גבר בשנות ה-60 לחייו ועלייה סימני חבלה רבים. גבר בן 42, שותפו לדירה של הנרצח, הודה בביצוע המעשה בפני השוטרים. השוטרים הגיעו לדירה לאחר שהחשוד ברצח התקשר למשטרה, וטען שהוא הרג את שותפו וקרא להם לבוא לביתם.

במהלך החקירה החשוד שחזר את מעשיו בפני השוטרים. המשטרה מעריכה כי הרקע לאירוע, בו הוכה השותף - תושב העיר כבן 65 - למוות, הוא סכסוך שנוצר בין השניים בזמן שהיו שיכורים. השניים הכירו כבר לפני עשר שנים, ולאחרונה עברו להתגורר יחד, אך השותפות ככל הנראה הסתיימה בסכסוך אלים וברצח.