רצח הצעיר במועדון ברעננה: נעצרו חשודים

המשטרה עצרה במהלך הבוקר מספר צעירים בחשד למעורבות בדקירה הקטלנית של יפתח גריידי, חייל בן 18 מגבעתיים. בשלב זה לא ברורה מידת מעורבותם של העצורים ולא ידוע האם אחד מהם הוא הדוקר. מהמשטרה נמסר כי צפויים מעצרים נוספים

המשטרה ממשיכה הבוקר (ב') בחקירת הקטטה הקטלנית לפנות בוקר מחוץ למועדון ברעננה, במהלכה נדקר למוות יפתח גריידי, חייל בן 18 מגבעתיים. עד כה עצרה המשטרה מספר חשודים במעורבות באירוע - וייתכן כי אחד מהם הוא הדוקר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהפרטים עולה כי במהלך הלילה עיכבה המשטרה כ-20 נערים שנכחו במקום לתשאול. בתום התשאול נעצרו כמה מהם, אך בשלב זה עדיין לא ידועה זהותו של הדוקר ולא ברורה מידת מעורבותם של העצורים.

מהמשטרה נמסר כי חקירת התקרית נמשכת וכי צפויים מעצרים נוספים בהמשך. כל העצורים, בני 25-30, יובאו מחר בשעות הבוקר לדיון בעניינים בבית משפט השלום בפתח תקווה.

יפתח גריידי (פייסבוק)

מחקירה ראשונית של התקרית עולה כי הקטטה התפתחה ככל הנראה לאחר שהדוקר חשד כי גריידי, או אחד מחבריו, מנסה להתחיל עם בחורה. הדבר הוביל לחילופי דברים ובהמשך יצאו המעורבים מהמועדון, שם דקר אחר מהם את גריידי. בין השניים לא הייתה היכרות מוקדמת.

עשרות מכרים ובני משפחה הגיעו עם היוודע הידיעה לבית המשפחה בגבעתיים לנחם את בני המשפחה האבלים. "אני פשוט בהלם", סיפר אחד מחבריו של גריידי לחדשות 2 Online. "היינו ביחד מאז כיתה א' והוא היה חבר טוב שלי. מי שדקר אותו התכוון להרוג אותו", אמר.

מת בבית החולים

סמוך לשעה 03:00 לפנות בוקר נמסר על צעיר שנפצע מדקירות בפלג גופו העליון מחוץ למועדון ברחוב היצירה ברעננה. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום ביצעו בצעיר פעולות החייאה ופינו אותו לבית החולים מאיר בכפר סבא כשמצבו מוגדר אנוש. בבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

זירת הדקירה ברעננה (חדשות 2)

"ברחבה סמוך למועדון שכב צעיר כבן 18 כשהוא מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק עם סימני דקירה בפלג גופו העליון", סיפר פרמדיק מד"א הזר טיבי, שהיה מהראשונים שהגיעו לזירה. "אנשים שהיו סביבו החלו לבצע בו פעולות החייאה. אנחנו המשכנו בטיפול הרפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים והנשמות ופינינו אותו לבית החולים מאיר".

חקירת המקרה העלתה כי גריידי וצעיר נוסף דחפו זה את זה בתוך המועדון. בשלב מסוים יצאו השניים החוצה ושם, כך על פי החשד, נטל הדוקר חפץ חד מהרצפה ודקר את גריידי למוות.