חשד לרצח ברעננה: חייל בן 18 נדקר למוות מחוץ למועדון

יפתח גריידי, חייל בן 18 מגבעתיים, נמצא מחוץ למועדון בעיר כשהוא דקור בפלג גופו העליון, לאחר שהתקוטט עם צעיר אחר. הוא פונה במצב אנוש לביה"ח, שם נקבע מותו. המשטרה מבצעת סריקות אחר החשוד

הקטטה הסתיימה באסון: יפתח גריידי, חייל בן 18 מגבעתיים, נדקר לפנות בוקר (ב') מחוץ למועדון ברחוב היצירה ברעננה. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים מאיר בכפר סבא, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. במשטרה פתחו בסריקות אחר החשוד בדקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 3:00 לפנות בוקר, התקבל דיווח במוקד מגן דוד אדום מרחב ירקון על פצוע בקטטה. הפרמדיקים שהגיעו למקום מצאו את גריידי ברחבה מחוץ למועדון כשהוא דקור בפלג גופו העליון.

יפתח גריידי (פייסבוק)

"ברחבה סמוך למועדון שכב צעיר כבן 18 כשהוא מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק עם סימני דקירה בפלג גופו העליון", סיפר פרמדיק מד"א הזר טיבי, שהיה מהראשונים שהגיעו לזירה. "אנשים שהיו סביבו החלו לבצע בו פעולות החייאה. אנחנו המשכנו בטיפול הרפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים והנשמות ופינינו אותו לבית החולים מאיר".

מחקירה ראשונית עולה כי גריידי וצעיר נוסף דחפו זה את זה בתוך המועדון ברחוב היצירה. הקטטה המשיכה ככל הנראה אל מחוץ למועדון, שם על פי החשד נטל הדוקר חפץ חד מהרצפה ודקר את גריידי.

זירת הדקירה ברעננה (חדשות 2)

במשטרה פתחו בסריקות נרחבות באזור בניסיון לאתר את החשוד בדקירה. מהמשטרה נמסר כי במקום היו עדי ראייה רבים לדקירה הקטלנית, וכי השוטרים מנסים לדלות מהם תיאור של הדוקר.

אמש: גבר רצח את שותפו לדירה בחיפה

אתמול שוטרים שהגיעו לדירת מגורים בחיפה מצאו גופת גבר בשנות ה-60 לחייו ועלייה סימני חבלה רבים. גבר בן 42, שותפו לדירה של הנרצח, הודה בביצוע המעשה בפני השוטרים.

זירת הרצח בחיפה (חדשות 2)

במהלך החקירה החשוד שחזר את מעשיו בפני השוטרים. המשטרה מעריכה כי הרקע לאירוע, בו הוכה השותף - תושב העיר כבן 65 - למוות, הוא סכסוך שנוצר בין השניים בזמן שהיו שיכורים. השניים הכירו כבר לפני עשר שנים, ולאחרונה עברו להתגורר יחד, אך השותפות ככל הנראה הסתיימה בסכסוך אלים וברצח.