הרצח בחיפה: החשוד הודה ושחזר

תושב חיפה בן 42 הודה ברצח שותפו לדירה, גבר כבן 65, ואף שחזר את המעשה. בהמשך היום יובא החשוד להארכת מעצר, והמשטרה מעריכה כי סכסוך שפרץ בין השניים בעת שהיו שיכורים הוביל לרצח

חקירת הרצח בחיפה: החשוד שנעצר, גבר בן 42, הודה ברצח שותפו לדירה הלילה (א') בדירה בה מתגוררים השניים. החשוד אף שחזר את מעשיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה מעריכה כי הרקע לאירוע, בו הוכה השותף - תושב העיר כבן 65 - למוות, הוא סכסוך שנוצר בין השניים בזמן שהיו שיכורים. השניים הכירו כבר לפני עשר שנים, ולאחרונה עברו להתגורר יחד, אך השותפות ככל הנראה הסתיימה בסכסוך אלים וברצח.

החשוד, שנעצר על ידי השוטרים לאחר שדיווח כי תקף את שותפו, יובא בהמשך היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בחיפה. מחקירתו עולה כי החשוד תקף את שותפו לדירה בידיו החשופות, וגרם לו לפציעות קשות, מהן מת תוך זמן קצר.

(חדשות 2)

האירוע החל סמוך לשעה 01:00, אז התקשר תושב חיפה למוקד 100 והזמין את המשטרה לדירה ברחוב החלוץ בעיר. השוטרים שהגיעו לדירה מצאו גבר מוטל ללא רוח חיים כשסימני אלימות על גופו.

השותף נמצא בדירה כשהוא בגילופין, ובעקבות הממצאים בזירה החליטו לעצור את השותף - האדם שהזעיק אותם למקום, ככל הנראה באיחור רב. נבדק החשד כי השיחה למשטרה בוצעה מספר שעות לאחר הרצח, כאשר כבר לא היה ניתן להציל את חייו.