ממצאי הנתיחה: צ'רלי אבוטבול התאבד

לאחר שביצעה נתיחה שלאחר המוות בגופתו של ראש ארגון הפשע צ'רלי אבוטבול, קבעה המשטרה כי מותו נגרם לאחר שירה בעצמו – והתאבד. מוקדם יותר היום, הובא אבוטבול למנוחות בבית העלמין בנתניה

חקירת מותו של צ'רלי אבוטבול הסתיימה: למרות הספקות של בני משפחתו, לאחר נתיחת גופתו של ראש ארגון הפשע המנוח קבעה המשטרה סופית כי אבוטבול שם קץ לחייו על ידי ירי של קליע בודד לפלג גופו העליון. זמן קצר קודם לכן נטמן אבוטבול בבית העלמין בנתניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמש ביקשה המשטרה לבצע ניתוח בגופתו של אבוטבול, וזאת למרות שהממצאים הראשוניים הצביעו על כך שמדובר בהתאבדות. מפקד תחנת נתניה, ניצב משנה דורון תורג'מן, אמר לבני משפחתו של אבוטבול כי הנתיחה הכרחית על מנת לשלול כיווני חקירה פליליים.

אבוטבול הובא למנוחות (אבי בן שמחון חדשות 2)

תחילה התנגדה משפחתו של אבוטבול לנתיחת הגופה, אך בתום התייעצות נעתרו לבקשה וזמן קצר לאחר שהובא למנוחות - הגיעו ממצאי החקירה. לאחר ההלוויה הביע בנו של אבוטבול, גיל, ספק בעמדת המשטרה כי מדובר בהתאבדות. "כל עניין ההתאבדות הוא המצאה של המשטרה", אמר. "אבא היה במצב רוח טוב. אני מאמין שהכל היה טעות, שהוא שיחק עם הנשק או ניסה לנקות אותו".

זירת הירי בנתניה (יהודה אדלר - חדשות 24)

אמש נמצא מת העבריין הבכיר צ'רלי אבוטבול בביתו בנתניה, לאחר שעל פי החשד ירה בעצמו. סמוך לשעה 17:50 הוזעקו כוחות משטרה ומד"א לבית המשפחה ומצאו את העבריין, בשנות ה-50 לחייו, כשהוא שכוב במיטתו וירוי בפלג גופו העליון. בבית שהתה באותה העת רק רעייתו.

לא הגיעו להלוויה. פרנסואה ואביב אבוטבול (חדשות 2)

בשעות הצהריים ליוו מאות מכרים ובני משפחה למנוחות את צ'רלי אבוטבול. "אנחנו רחוקים מלהיות משפחת פשע", אמר אדם, בנו של צ'רלי. זמן קצר לפני ההלוויה בבית העלמין בשכונת ותיקים בנתניה, דחה בית המשפט המחוזי בנצרת את בקשתם של אביב ופרנסואה אבוטבול, בניו של צ'רלי המרצים עונשי מאסר, להשתתף בהלוויה. "בושה וחרפה שלא נותנים להם לעלות לקבר", אמרה לחדשות 2 Online יאנה אבוטבול, אשתו של פרנסואה.

הקשרים בין בני משפחת אבוטבול (חדשות 2)

ההחלטה שלא לאפשר לפרנסואה ואביב אבוטבול להשתתף בהלוויה התקבלה עקב עמדת המשטרה ושירות בתי הסוהר, שנימקו את עמדתם בטענה כי קיים חשש לשלום הציבור וכי לא יוכלו לאבטח את האירוע. עם זאת, במהלך ה-30 יוצאו השניים במועדים נפרדים על מנת לעלות לקבר אביהם.