מה הביא למותו של צ'רלי אבוטבול?

בשנים האחרונות, ראש ארגון הפשע צ'רלי אבוטבול, "לא היה אותו צ'רלי" - כך העידו מקורביו. על פי ההערכות, מאסר העולם שמרצה בנו והפיחות במעמדו ובמעמד משפחת הפשע שבראשה עמד, הובילו היום למותו

התאבד עקב הפיחות במעמדו? (גדעון מרקוביץ', פלאש 90)

מה הביא לקץ חייו של העבריין צ'רלי אבוטבול? ראש ארגון הפשע צ'רלי אבוטבול נמצא הערב (ה') כשהוא ירוי בביתו בנתניה. כעבור זמן קצר, מת מפצעיו בחדר המיון בבית החולים. ההערכה המובילה של המשטרה היא שאבוטבול בחר לשים קץ לחייו וירה בעצמו, אלא שכעת נשאלת השאלה מדוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אבוטבול, כך להערכת מקורביו ובני משפחתו, כנראה התאבד עקב מצב נפשי קשה שפקד אותו בשנים האחרונות - זאת ככל הנראה לאור מאסר העולם שמרצה בנו פרנסואה מאז שנת 2008, עקב הרשעתו ברצח הנער רענן לוי ז"ל סמוך למועדון בקיבוץ שפיים. חבריו של אבוטבול העידו ש"הוא לא היה אותו צ'רלי" שהכירו לפני שבנו החל לרצות את מאסרו.

מרצה מאסר עולם. הבן פרנסואה אבוטבול (חדשות 2)


עוד מעריכים מקורבים לאבוטבול כי הוא ככל הנראה בחר לשים קץ לחייו עקב הפיחות שחל במעמדו ובמעמדה של משפחת הפשע שהוביל. גם עורך דינו, משה שרמן, העיד שאבוטבול השתנה ללא היכר בשנים האחרונות.

שרמן מתכוון להגיש בקשה רשמית לשירות בתי הסוהר, בה יבקש לאפשר את שחרורם של שני בניו של אבוטבול, פרנסואה ואביב, המרצים עונשי מאסר, לצורך השתתפות בהלווייתו.