החשד להתעללות בבת 4 חודשים: "זה מנפילה"

בעוד שבתו התינוקת עדיין מאושפזת במצב בינוני-קשה, בית משפט השלום בעכו האריך בחמישה ימים את מעצרו של האב החשוד בהתעללות. סנגורו טוען כי לבסוף יתברר שהחבלה נבעה מנפילה. השופט: "עבירת חמורות, קיימות ראיות ממשיות"

אילוסטרציה (חדשות 2)

בית משפט השלום בעכו האריך היום (ה') בחמישה ימים את מעצרו של תושב הצפון, החשוד בהתעללות ובחבלה חמורה בבתו הפעוטה בת הארבעה חודשים. התינוקת עדיין מאושפזת במצב בינוני-קשה בבית החולים נהריה עם שבר בגולגולתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך חקירתו הודה החשוד במעשים, אך לאחר מכן חזר בו מהודאתו. מעצרה של בת זוגו, אמה של הילדה, שנעצרה אמש הוארך עד מחר. אביה של הפעוטה, תושב אחד הכפרים באזור מעלות נעצר ביום ב' השבוע בחשד לאיומים, פציעת בתו הקטינה וגרימת חבלה של ממש לה, תקיפת בת זוגו ותקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו.

שופט בית משפט השלום בעכו, זיאד סלאח, ציין כי "מעיון בחומר החקירה, לרבות בהודאות החשוד עצמו, ניתן להגיד שקיימות ראיות ממשיות בדבר ביצוע העבירות. מדובר בעבירות חמורות כאשר התינוקת, בתו של החשוד, עדיין מאושפזת בבית החולים".

עו"ד אבי אמר (באדיבות המצולם)

נציג המשטרה טען בדיון כי במפגש הראשון בין אמה של הפעוטה לעובדת סוציאלית בבית החולים, לאחר שהובאה במצב קשה, השמיעה החשודה דברים הקושרים את בעלה למעשים המיוחסים לו.

עורך הדין אבי אמר, פרקליטו של האב החשוד, אמר לאחר הדיון כי מרשו מכחיש את המיוחס לו: "קשה לו המצב שבו הוא מבקש להיות ליד בתו הפעוטה ולדאוג לה ובמקום זאת הוא החשוד בגרימת החבלה, מדובר באדם נורמטיבי ללא עבר פלילי, אני סבור שבתום החקירה, יתברר כי החבלה לפעוטה נגרמה עקב נפילה ולא כתוצאה מתקיפה, ראינו מקרים שהחשידו אנשים בביצוע עבירות ובסוף התברר ההפך".