בן 80 הותקף באכזריות בתום התפילה

צעיר בן 26 מהכפר סנדלה הסמוך לנצרת החליט, עפ"י החשד, לנקוט באלימות כדי לסיים סכסוך עם שכנו הקשיש. הוא ארב לקשיש מחוץ למסגד, וכשזה סיים את תפילת יום השישי - תקף. למזלו, המתפללים הצליחו להשתלט על התוקף שנעצר

מקרה חמור של תקיפת קשיש בצפון: תושב הכפר סנדלה כבן 80 הותקף באכזריות מחוץ למסגד מקומי בתום תפילת מעריב בליל שישי האחרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד האירוע האלים, כפי שנקלט במצלמת האבטחה של המסגד, נראה הקשיש כשהוא יוצא מפתח המתחם בתום התפילה, ואז מותקף בידי צעיר שארב לו. התוקף נראה כשהוא מושך את הקשיש ומטיח אותו בקרקע, אז בעודו שוכב הלם בו באגרופים ובבעיטות ללא הרף.

זמן קצר לאחר מכן החלו מתפללים לזרום החוצה, ככל הנראה בעקבות זעקותיו של הקשיש. אלה ניסו להשתלט על הצעיר, שסירב להרפות מקורבנו.

למחרת היום ניגש המותקף לתחנת משטרת נצרת והגיש תלונה נגד הצעיר, עמו יש לו היכרות מוקדמת. "הופתעתי מאוד מהתקיפה הקשה הזו", העיד הקשיש. "אני עדיין מתקשה להבין איך בחור בגילם של הנכדים שלי מסוגל להתנהגות כה אכזרית. אני מקווה מאוד שהמשטרה תמצא איתו את הדין".

התוקף בן 26 נעצר ונחקר. בית משפט השלום בנצרת שיחרר אותו היום בתנאים מגבילים והורה על הרחקתו מהכפר. מהמשטרה נמסר כי הרקע לתקיפה הוא ככל הנראה סכסוך שכנים.