השיטה: אחד גונב מכונית - שני דורס שוטר

פעילות יזומה של המשטרה באזור התעשייה בבאר שבע כמעט והסתיימה באסון: צוות של בלשים הבחין בצעיר שמנסה לגנוב רכב. כשניגשו לעצור אותו, ניסה נהג ברכב אחר לדרוס את אחד מהם – ונמלט - אבל לא מספיק רחוק

הבלש ניצל בנס מניסיון דריסה. ארכיון (עזרי עמרם)

ניסיון לדרוס שוטר הסתיים במעצר: בלשי תחנת באר שבע שהיו בפעילות יזומה באזור התעשייה בעיר ביום רביעי האחרון הבחינו בצעיר שמנסה לגנוב רכב. לאחר שרצו לעברו על מנת לעצור אותו, הפתיע אותם רכב אחר ששעט לעברם - שנהגו ניסה לדרוס את אחד השוטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבלש שהבחין ברכב שדהר לקראתם ירה באוויר - והנהג ניסה להימלט מהזירה. תוך כדי ההתרחשות, הבחין הבלש כי הנהג מוכר לו ומיד העביר את פרטיו ברשת הקשר. במקביל, עצרו הבלשים את הצעיר בן ה-17 שניסה לגנוב את הרכב, תושב שגב שלום.

בלשי תחנת באר שבע המשיכו בסריקות לאיתור החשוד שניסה לדרוס את השוטר - ולמחרת הם אתרו אותו כשהוא מסתתר בשוק ביישוב חורה. החשוד, בשנות ה-20 לחייו, נעצר והועבר לחקירה בתחנת באר שבע.

"המשטרה תנהג באפס סובלנות כלפי האלימות והבריונות בה נהג הבחור שרק בנס לא גרמה לפגיעה בשוטר", אמר מפקד תחנת באר שבע, נצ"מ משה איבגי. "המצוד אחריו נמשך עד למעצרו של החשוד במקום מסתורו. החקירה תימשך עד למיצוי הדין עם המעורבים".