הזוג החשוד בטלטול בתם התינוקת: "איך זה נפל עלינו? אנחנו הורים טובים"

ההורים שנעצרו בחשד להתעללות בבתם בת השלושה חודשים מכחישים את המיוחס להם וטוענים כי הבהילו אותה לטיפול רפואי אחרי שלא חשה בטוב. "היא לא הפסיקה לבכות וסבלה מכאבים", סיפר אביה ואמה הוסיפה: "זה נפל עלינו כרעם ביום בהיר". עורך דינה של האם: "ייתכן שאלו סימנים מהלידה"

"היא לא הפסיקה לבכות". אילוסטרציה (חדשות 2)

בני הזוג מאשקלון שנעצרו בחשד לטלטול בתם בת ה-3 חודשים וחצי וגרמו לה לשברים בצלעות ולחבלות בפניה מכחישים את המיוחס להם. הם מספרים שפינו אותה לטיפול רפואי לאחר שהבת לא חשה בטוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הרגשנו שמשהו לא בסדר איתה כי היא לא הפסיקה לבכות וסבלה מכאבים", סיפר האב למקורביו. "המליצו לנו לקחת אותה למיון בבית חולים ושם גילו לה שברים. אנחנו לא מבינים איך זה נפל עלינו ואיך אנחנו חשודים".

עו"ד שרון מילר, שמייצג את האב, מסר כי ההורים בהלם ומנסים להתמודד עם המצב. לדבריו, האב לא יודע להגיד אם ייתכן שהאם קשורה למעשה.

"זה נפל עלי כרעם ביום בהיר", אמרה האם למקורביה. לדברי עורך דינה מיכאל בוסקילה, מהסנגוריה הציבורית, אין ממצא ברור שהילדה נפגעה - אלא רק מסמך ובו עדות לחבלות ישנות. "אנחנו משערים שיכול להיות שזה סימנים מהלידה. התחושות שלה מאוד קשות, אבל אני חושב שלפחות לגביה זה יסתיים בלא כלום".

החשד: גרמו לבתם שברים בצלעות

שני ההורים, בני 26 ו-27, נעצרו לאחר שעל פי החשד טלטלו את בתם התינוקת, בת ה-3 חודשים וחצי, וגרמו לה לשברים בצלעות וחבלה בפנים.

החשדות עלו לאחר שבמהלך בדיקה רפואית שעברה התינוקת במרכז הרפואי ברזילי באשקלון התגלו החבלות. בבית החולים דיווחו למשטרה - וההורים נעצרו. במשטרה מייחסים להם עבירות של גרימת חבלה חמורה לקטין, התעללות פיזית ונפשית בקטין, תקיפת קטין וגרימת חבלה על ידי אחראי.

בית משפט השלום האריך ביום שישי האחרון את מעצרם של ההורים עד היום. היום תבקש המשטרה מבית המשפט להאריך את מעצרו של הזוג פעם נוספת.