חשד למעילת ענק בחברת רנואר

משטרת מרחב ירקון עצרה 10 עובדים ברשת האופנה ובהם מנהלי אחת מחנויות הדגל של החברה, בחשד כי במשך קרוב לשנה גנבו ומכרו עשרות אלפי פרטי לבוש ולקחו במרמה מאות אלפי שקלים. "מדובר בחקירה מורכבת ומסועפת בעלת היבט ציבורי חשוב", אמר מפקד מחוז ת"א במשטרה. מחר יובאו החשודים לדיון בהארכת מעצרם

אילוסטרציה (חדשות 2)

פרשת "קופה רושמת": 10 עובדים ברשת רנואר נעצרו על ידי שוטרי מרחב ירקון בחשד שגנבו פרטי לבוש וכסף בשווי מיליוני שקלים. מחר תבקש המשטרה מבית משפט השלום בתל אביב להאריך את מעצרם במספר ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפרשה החלה לפני כשבועיים, כשלמשרדו של קצין החקירות והמודיעין של מרחב ירקון הגיעו נציגים של רשת האופנה, שסיפרו כי אחד הסניפים בהרצליה החל להפסיד סכומי כסף גדולים. בדיקה שערכו העלתה כי לא נמצאה התאמה בין הסחורה הנכנסת לחנות לבין הסחורה היוצאת ובהמשך עלה החשד כי מדובר במעילת ענק.

מפקד מרחב ירקון תת ניצב יהודה דהן הורה על הקמת צוות חקירה מיוחד בפיקודו של פקד דרור ראובן. על פי החשד, מספר עובדים באחת מחנויות הדגל של רשת האופנה חברו למחסנאים במחסן הלוגיסטי המרכזי של הרשת כדי להונות ולגנוב מיליוני שקלים.

"גניבה מיומנת בדרכים שונות ומגוונות"

המעורבים בפרשה חשודים כי גנבו ומכרו עשרות אלפי פריטי לבוש ולקחו במרמה מאות אלפי שקלים. עוד העלתה החקירה כי המעילה נמשכה כמעט שנה מבלי שחלף אפילו יום אחד שלא בוצע בו רישום כוזב במערכת, או מבלי שנלקחו סכומי כסף שלא כדין - במקרים מסוימים מדובר היה במאות שקלים שנגנבו מלקוחות החנות ללא ידיעתם.

"כבר בראשית החקירה עלה כי העובדים המעורבים חשודים בגניבה מיומנת בדרכים שונות ומגוונות", נמסר מהמשטרה.

מפקד מחוז תל אביב במשטרה, ניצב בנצי סאו, הורה למצות את החקירה עד תום: "מדובר בחקירה מורכבת ומסועפת בעלת היבט ציבורי חשוב".

מחברת רנואר נמסר בתגובה כי "הבוקר נעצרו מספר עובדים זוטרים ביניהם מחסנאים ועובדי חנות אחת בהרצליה החשודים בגניבה בשווי של מאות אלפי שקלים ואף יותר. מנכ"ל רנואר מרוצה ממערכות הבקרה המצוינות של רנואר אשר עלו על המעילה ומודה למשטרת ישראל על שיתוף הפעולה עמם אשר הוביל לחקירה ולמעצרים. החברה מקווה כי מערכות החוק יסיימו את החקירה מול החשודים וימצו עמם את הדין".