בעלי קבוצת בית"ר י-ם אלי טביב נורה סמוך לביתו בכפר שמריהו

איש העסקים ובעלי קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים, אלי טביב, נורה סמוך לביתו בכפר שמריהו על ידי אלמונים. טביב נפצע בידו באורח קל כתוצאה מהירי. המשטרה פתחה בחקירת האירוע. הנהלת הפועל ת"א: "מדובר באירוע פלילי, אין קשר לעולם הכדורגל"

טביב נורה סמוך לביתו בכפר שמריהו

איש העסקים ובעליה של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים, אלי טביב, נורה הלילה (ראשון) סמוך לביתו בכפר שמריהו על ידי אלמונים. כתוצאה מהירי נפצע טביב בידו באורח קל ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים מאיר בכפר סבא. הרקע למעשה אינו ברור בשלב זה, והמשטרה פתחה בסריקות לאיתור האחראים למעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתגובה לירי אמר טביב בבית החולים כי אינו יודע מי עומד מאחורי המעשה. כשנשאל אם הרקע לאירוע הוא עסקיו הפרטיים או מעורבותו בעולם הכדורגל השיב כי "לא מדובר בעניין עסקי. הרקע למעשה קשור לעולם הספורט" והוסיף כי "בטח שלא מדובר באוהדי בית"ר ירושלים". בתשובה לשאלה מיהם האוהדים האחראים לאירוע ענה: "תחשוב לבד", תשובה המרמזת ככל הנראה על אוהדי קבוצת הפועל תל אביב.

כוחות משטרה מחוץ לביתו של טביב (דני ציון)

עמותת "האדומים", המנהלת את הפועל תל אביב, הגיבה לירי לעבר טביב וגינתה את המעשה. "העמותה מגנה כל שימוש באלימות ומאחלת לטביב החלמה מהירה", נמסר בהודעה שפרסמה ההנהלה. "מדובר באירוע חמור ומטריד ביותר. זו תהיה טעות מרה לקשור בין נסיון ההתנקשות הזה לבין אוהדי כדורגל. מר טביב הוא עבריין מורשע ויש להניח שכמו באירועי רימון ההלם ורימון הרסס מי שעומד מאחורי האירוע הלילה הם גורמים עברייניים בעלי רקע פלילי".

זוהי אינה ההסתבכות הראשונה של טביב, שבעבר נזרקו שני רימונים לעבר ביתו. איש העסקים החזיק בעבר בבעלות על הקבוצות הפועל כפר סבא והפועל תל אביב. התקופה בה היה בעליה של קבוצת הפועל תל אביב נודעה כסוערת במיוחד. יחסיו של טביב עם אוהדי הקבוצה עלו על שרטון, והוא נאלץ למכור את אחזקותיו בקבוצה על רקע מחאת אוהדיה שפעלו על מנת לגרשו מהקבוצה.

ביתו של טביב בכפר שמריהו (אייל בן שמחון)

בעיצומה של מחאת האוהדים נגד טביב הגיש נער אוהד הקבוצה תלונה נגד איש העסקים, בטענה כי טביב היכה אותו בשעה שהפגין מחוץ לביתו. טביב הורשע בהכאת קטין והואשם בהשמדת הראיות הקושרות אותו למעשה, כשמחק את צילומי מצלמות האבטחה שהוצבו בפתח ביתו. גזר דינו של טביב צפוי להתפרסם מחר.