חשד: ביקש עזרה בסחיבת שקיות מבן 11, כלא אותו ותקף מינית

תושב השרון נעצר לאחר שלפי החשד ביקש מילדים ששיחקו ברחוב שיעזרו לו לסחוב שקיות לביתו. כשהגיעו לפתח הבית, הוא הכניס אחד מהם בכוח פנימה, לקח אותו לחדר השינה, הפשיט אותו וביצע בו עבירות מין. הילדים שנשארו בחוץ הזעיקו את המשטרה

חשד: סייע לעזור והותקף. אילוסטרציה (חדשות 2)

תושב השרון בשנות ה-40 לחייו נעצר בחשד לתקיפה מינית, לאחר שביקש מילד בן 11 לעזור לו בסחיבת שקיות לביתו ואז הכניס אותו פנימה בכוח וביצע בו עבירות מין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש אתמול בשעות הצהריים, כששלושה חברים כבני 11 יצאו לשחק סמוך למקום מגוריהם. בעודם הולכים באחד הרחובות פנה אליהם אלמוני וביקש שיעזרו לו לסחוב שקיות. הילדים לא חשדו בדבר ונחלצו לעזרתו כשהם סוחבים עבורו את השקיות עד לביתו.

כשהגיעו לפתח הבית פתח החשוד את הדלת ואז הכניס פנימה את אחד הילדים, כשהוא ממהר לנעול אחריו את הדלת ומשאיר את חבריו בחוץ. הילדים שנותרו בחוץ החלו לזעוק לעזרה ולאחר שהבחינו, דרך אחד החלונות, כי החשוד לוקח בכוח את חברם לחדר השינה, הם צעקו לעברו: "קראנו למשטרה".

כעבור זמן קצר החשוד שיחרר את הילד והשלושה מיהרו לתחנת המשטרה הקרובה ודיווחו על שאירע. המשטרה פתחה בחקירה ושוטרים שהגיעו לביתו של החשוד עצרו אותו.

מבדיקה ראשונית עלה כי החשוד הפשיט את הקטין בניגוד לרצונו ותוך כדי שהוא מאיים לפגוע בו ביצע בו עבירות מין. הוא יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה.