מת מפצעיו אחד הפצועים בהצתה ברמלה

אחד משמונת הפצועים בהצתת מועדון הקלפים ברמלה מת בבית החולים שיבא תל השומר והחקירה תהפוך לתיק רצח. שבעת הפצועים הנותרים עדיין מאושפזים בדרגות פציעה שונות. מוקדם יותר סיפרה בת זוגו של אחד הפצועים: "עמדתי שם כולי רועדת וראיתי אותו שרוף כולו. אין לי מילים"

אחד הפצועים בהצתת בית הקפה ששימש למשחקי קלפים ברמלה, מת הערב (ד') מפצעיו בבית החולים שיבא תל השומר. הוא פונה אמש לבית החולים במצב קשה עם כוויות על יותר מ-90% מגופו. שבעת הפצועים הנותרים בתקרית עדיין מאושפזים, שניים מהם באורח קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חקירת המשטרה נשמכת וכעת תתמקד בחשד לרצח. על פי החשד, הצתת מועדון הקלפים בוצעה על רקע סכסוך בין בעלי מועדונים מתחרים. גם החשודים בהצתה נפצעו, והם נמצאים תחת מעצר בבית החולים.

רעייתו של אחד הפצועים סיפרה מוקדם יותר היום כי היא צפתה בכבאים ובשוטרים חוקרים את הזירה אמש. "שמעתי צעקות וראיתי את הכל עולה בלהבות", היא העידה בפני חדשות 2 Online. "הבנתי שבעלי בפנים, עמדתי שם כולי רועדת וראיתי אותו שרוף כולו. אין לי מילים".

בעלה נהג לשבת באופן קבוע במקום, שנמצא בסמוך לביתו, עם חבריו. אמש, בשעת האירוע, היא כבר שכבה במיטתה. לפתע שמעה רעשים וצעקות מעבר לרחוב. היא יצאה מהבית, יחד עם בנה בן התשע, ואז גילתה את הנורא מכל - בעלה נפגע, וסבל מכוויות קשות מהצוואר ומטה.

במשטרה מעריכים כי הרקע להצתה הוא סכסוך עסקי, והחשד הוא שאדם המחזיק במועדון מתחרה במורד הרחוב הוא זה שאחראי להצתה. בעל המועדון המתחרה, בנו וחשוד נוסף במעשה נפצעו גם הם מהאש. הם מאושפזים בבית החולים קפלן ברחובות, כששוטרים שומרים עליהם ליד מיטתם. הדיון להארכת מעצרם נערך בבית המשפט בהיעדרם.

החוקרים טוענים כי ככל הנראה החשודים הגיעו למקום עם מספר בקבוקים כשבתוכם חומר נוזלי, שפכו את תכולתם על האנשים ששהו בבית הקפה והציתו את המתחם.