המשטרה עצרה 3 חשודים בהצתת מועדון הקלפים ברמלה

חקירת הצתת מועדון הקלפים ברמלה: המשטרה עצרה אב, בנו ואדם נוסף בחשד שעמדו מאחורי הצתת בית הקפה על יושביו הלילה בעיר - בעקבות סכסוך עסקי. 8 בני אדם נפצעו באירוע, מתוכם שלושת החשודים שנעצרו

המשטרה ממשיכה לבדוק מה אירע אמש (ג') סמוך לשעה 23:00 בלילה, לאחר שמספר חשודים הגיעו לבית קפה ששימש למשחקי קלפים ברחוב יצחק שדה ברמלה והציתו אותו על יושביו. בעקבות האירוע נפצעו שמונה בני אדם בדרגות פציעה שונות - שלושה מהם ככל הנראה הם החשודים בביצוע ההצתה, שנעצרו עם הגעתם לבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית עולה כי מדובר בהצתה מכוונת על רקע סכסוך עסקי. החוקרים טוענים כי ככל הנראה החשודים הגיעו למקום עם מספר בקבוקים כשבתוכם חומר נוזלי, שפכו את תכולתם על האנשים ששהו בבית הקפה וברחבי והציתו את המתחם.

תת-ניצב יהודה בן עטר, מפקד מרחב השפלה במשטרה, סיפר לחדשות 2 Online כי "כעת נמצאים כעת במעצר שלושה חשודים, אב בן וחשוד נוסף, שנמצאים כעת בבתי החולים לאחר שגם הם נפגעו".

זירת האירוע, אמש (משה שוהם)

קצין המשטרה הוסיף כי מחקירה ראשונית עולה כי הם הציתו את העסק על רקע סכסוך עסקי. החשודים מחזיקים גם בבית הימורים דומה. אני רוצה לשבח את הפעילות המהירה של השוטרים שהביאה לטיפול מהיר בזירה ולאבטחת המקום".

עדי ראייה לאירוע סיפרו לכוחות המשטרה שהוזעקו עד מהרה למקום, כי אלמונים שהגיעו לבית הקפה, המשמש גם כמועדון קלפים, שפכו חומר דליק והציתו את השטח. כתוצאה מכך פרצה שריפה שגרמה לפיצוץ העז.

כוחות ההצלה בבית הקפה (בר קופרשטיין)

אל המקום הוזעקו פרמדיקים של מד"א שהעניקו טיפול רפואי ראשוני לחמשת הפצועים, שניים מהם במצב קשה והנוספים במצב קל עד בינוני. שניים מהפצועים הינם גברים בשנות החמישים לחייהם הסובלים מכוויות בכל חלקי גופם. הם פונו לבתי החולים תל השומר, קפלן ואסף הרופא להמשך טיפול.