זקן הקליטה את אולמרט כבר מ-2010

חקירת המשטרה מעלה כי שולה זקן הקליטה את ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, עוד הרבה לפני שהיחסים בין השניים עלו על שרטון. המשמעות: הראיות שסיפקה לכאורה נוגעות גם לפרשות ראשונטורס וטלנסקי. בתוך כך, מי שהיה פרקליטו של אולמרט, עו"ד נבות תל צור, נחקר באזהרה

הקליטה אותו גם אז? זקן ואולמרט (פלאש 90)

ראש לשכתו לשעבר של אהוד אולמרט, שולה זקן, הקליטה את ראש הממשלה לשעבר כבר בשנת 2010 - כך עולה מחקירת יחידת להב 433 של המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

משמעות הנתון הזה היא ששולה זקן מספקת לכאורה לחוקרים ראיות מפלילות נגד אולמרט, לא רק בפרשת הולילנד אלא גם בפרשות הקודמות שבהן שמו היה מעורב, "פרשת ראשונטורס" ו"פרשת טלנסקי". אהוד אולמרט ייחקר ככל הנראה מחר או מחרתיים.

מי שהיה פרקליטו של אולמרט, עו"ד נבות תל צור, נחקר למשך שעות באזהרה, אולם הוא לא עומת עם הקלטותיה של זקן. החשד הוא כי הפרקליט פעל בשליחות אולמרט, על מנת להשפיע על שולה זקן ולשכנע אותה לא לחתום על עסקת הטיעון שהוצעה לה.

נחקר באזהרה. עו"ד תל צור (חדשות 2)

הערכה: אקירוב יזומן בקרוב לעדות

חקירתו של אולמרט תואמה בסוף השבוע עם פרקליטיו והיא מתרכזת בעיקר בהקלטות שהעבירה מי שהייתה ראש לשכתו שולה זקן, ועל העדויות שמסרה ואשר על פיהן אולמרט פעל במישרין ובעקיפין על מנת למנוע ממנה להעיד נגדו.

על פי החשד, ראש הממשלה לשעבר ניסה ללחוץ על זקן שלא תחתום על עסקת עד מדינה שהוצעה לה בשלבים המוקדמים של פרשת הולילנד.

במקביל ייתכן שבימים הקרובים, יוזמן להעיד גם איש העסקים אלפרד אקירוב, בעקבות מידע שמסרה זקן ושממנו עולה כי הוא שילם לה דמי שתיקה בסכומים של עשרות אלפי שקלים. הסכומים הועברו לכאורה כאשר זקן הועסקה על ידו, וזאת על מנת שתימנע מלהעיד נגד אולמרט. גם אנשי עסקים נוספים יוזמנו להיחקר בעניין זה.