המשטרה על פרשת הסמים: "לא נתנצל"

לאחר שהשחקנית קרן מור האשימה את המשטרה כי נחקרה משום שהיא מוכרת, במשטרה מגיבים ואומרים: "לא נתנצל על על כך שאנו מבצעים את עבודתינו נאמנה למען הציבור". עוד נמסר מהמשטרה: "כל פעולות החקירה בתיק מתבצעות ללא קשר למעמדם החברתי של החשודים"

אילוסטרציה (חדשות 2)

המשטרה משיבה לביקורת על התנהלותה בפרשת הסמים: לאחר שהשחקנית קרן מור המעורבת בפרשה אמרה כי נחקרה רק משום שהיא מוכרת, ולמרות הביקורת הציבורית על החקירות בגין עישון סמים קלים במשטרה מסרבים להתנצל. "אין אנו חשים צורך להתנמל על כך שאנו מבצעים את עבודתנו נאמנה למען כלל הציבור", התעקשו במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בהודעת המשטרה נאמר כי "בהמשך לפרסומים בנוגע לפרשייה שענינה סחר בסמים המנוהלת במחוז תל אביב בחודש האחרון, ישנם מעורבים רבים, והחקירה בעיצומה. כל פעולות החקירה שמבוצעות בתיק נעשות במקצועיות, ללא מורא וללא משוא פנים כל זאת ללא קשר למעמדם החברתי ו/או זהותם של החשודים".

במשטרה דחו את הביקורת כי החקירה היא חלק מרצון לפרסום. "המשטרה מבקשת לנהל את כל החקירות בחדרי החקירות ובאופן אחראי הרחק מאור הזרקורים", הודגש.

קרן מור: "מחכה שהגל הטיפשי יעבור"

קרן מור (חדשות 2)
תגובת המשטרה מגיעה על רקע הדברים שאמרה - השחקנית קרן מור המעורבת בפרשה. "אני מחכה שהגל הטיפשי הזה יעבור, החיים ממשיכים", אמרה אמש מור כשיצאה אמש מהופעה יחד עם בן זוגה השחקן מנשה נוי. "לא היה כלום. רצו לשמוע מה דעתי - אז באתי. הם לא מצאו כלום ואני לא חשודה בשום דבר. נחקרתי כי אני מוכרת".

בסוף השבוע הודה מפיק האופנה מוטי רייף כי הוא אחת הדמויות שעוכבו לחקירה. "קוראים לי מוטי ואני מעשן גראס. זהו, הוצאתי את זה", כתב בעמוד הפייסבוק שלו. "אני לא אומר את זה בגאווה, לא בבושה, אני לא צועק את זה ולא לוחש את זה. זו עובדה. חלק משגרת חיי. צחצוח שיניים, עבודה, אוכל, קצת עצוב, קצת שמח, קצת עייף, אוהב, כואב, ג'וינט".

רייף ומור זומנו לחקירה בעקבות מעצרו של איש חיי הלילה ובעל מועדון בתל אביב, אייל פלג, שהודה בחקירתו כי מכר להם סם מסוג חשיש. בתום חקירתם שוחררו רייף והשחקנית. נוסף עליהם, צפוי שחקן מוכר נוסף להתייצב אף הוא לחקירה בקרוב.

פלג, שהיה בעבר בעליו של ה"שלוותא", נעצר בתחילת השבוע שעבר בחשד לסחר בסמים מסוג מריחואנה וחשיש. במהלך חקירת הפרשה, שמתנהלת בתחנת לב תל אביב במרחב ירקון, עלה שמם של שני השחקנים המוכרים. פרקליטו של החשוד, עו"ד תומר זיידן, מסר כי מרשו הודה בחקירתו במיוחס לו.