הוריה של הנערה האוטיסטית שנאנסה: "היא נכנסה לדיכאון בגלל הנהג"

משטרת חיפה חוקרת תלונה, לפיה נהג גבר בן 74, נהג הסעות מחיפה, לאנוס ולבצע מעשים מגונים בנערה אוטיסטית. בריאיון לחדשות 2 מספרים הוריה של הנערה על הטלטלה המשפחתית. "היא הכירה אותו וחשבה שהוא איש טוב, אבל זה לא בן אדם", אמרה אמה של הנערה. "לא חשבנו שזה יקרה אצלנו", הוסיף האב

המשטרה ממשיכה בחקירתו של נהג הסעות בן 74 מחיפה, שחשוד בכך שאנס וביצע מעשים מגונים בנערה אוטיסטית בת 14. בריאיון בלעדי לחדשות 2 סיפרו הוריה של הנערה על ההתמודדות של המשפחה עם המקרה הקשה. "היא אמרה שהיא בדיכאון ולא הבנו למה. הפסיכולוג, המורות בבית הספר, אף אחד לא הבין. היום אנחנו חושבים שזה בגלל האיש הזה", אמרה אמה של הנערה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני יודעת מי זה האיש הזה, הוא היה נהג בהסעה. היא מכירה אותו וחשבה שהוא איש טוב, אבל זה לא בן אדם, זה פדופיל", הוסיפה האם. "יש לי המון דברים בראש אבל אני מחכה לשמוע מהמשטרה, הם לא אומרים שום דבר. זה ממש קשה. קשה לחשוב על זה, קשה לדבר על זה".

"ידענו שהוא פוגש את הבת שלנו, מדבר איתה וגם נותן לה שוקולד, אבל מלווה בהסעה הוא זה ששם לב שמשהו לא בסדר", הוסיף אביה של הנערה. "היא לא אמרה כלום, שום דבר. עכשיו אני רק דואג שזה לא יקרה שוב. זאת לא תהיה הפתעה אם הוא יגיע לשם שוב. רק על זה אני חושב".

"לא חשבנו שזה יקרה אצלנו"

"אני הבנתי שהוא מכיר את הילדה מאז שהיא בת תשע, והוא מתכונן לזה. אמא שלה אמרה לה כל הזמן שאסור להתקרב לאנשים זרים", המשיך האב. "אנחנו רואים טלוויזיה, קוראים עיתונים אבל לא חשבנו שזה יקרה אצלנו. אני לא שופט, אבל היום יש סירוס כימי. זריקה וזהו. הוא לא נורמלי".

מוקדם יותר היום פורסם כי משטרת חיפה חוקרת תלונה לפיה במשך כשנה וחצי נהג גבר בן 74, נהג הסעות מחיפה, לאנוס ולבצע מעשים מגונים בילדה אוטיסטית בת 14 ברכב ההסעות שלו. על פי החשד, הוא נהג לאסוף אותה לרכבו למרות שאינו הנהג שאמור להסיע אותה כלל, משום שסיים את עבודתו בחברת ההסעות. למרות זאת, הוא המשיך בקשר עם הילדה.

אמה של הילדה היא שהתלוננה במשטרה כי הנהג ביצע בבתה מעשים מגונים. החשוד מכחיש את החשדות נגדו והיום האריך בית משפט השלום בחיפה את מעצרו בשנית עד ליום שלישי. נכון לשלב זה, שמו של החשוד נאסר לפרסום.